Author Topic: NCL - Medical disembark, imam duboku vensku trombozu  (Read 2263 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Worldreamer

  • Registered
  • *
  • Posts: 4
  • "Everything you can imagine is real"
    • View Profile
Pozdrav svima!

Trebam par savjeta u vezi mog slucaja.
Naime nakon 5 dana provedenih po medicalu i mazuci kremu na moju desnu nogu zavrsio sam u bolnici u Barceloni.

Doktorica na brodu je mislila da sam istegnuo misic na nozi, ali eto danas mi doktor kaze da imam DVT -duboku vensku trombozu na prijelomu
desne noge.

Uglavnom medical me iskrcao u nedjelju u Barceloni, prije polaska broda na novi kruz. Nisu mi dali sign off papire niti ista osim moje putovnice
i tog medical papira. Personell menager mi je rekla da cu dobiti placu za 2 dana ovog mjeseca na racun,sto se i dogodilo danas. Ali mi nitko nije
nista spominjao da li cu biti placen za vrijeme Medicala... Naime imam jos 2 kruza do kraja ugovora i eto dogodilo se ovo s****.

Ugl.zanima me ocu li biti placen za ova dva kruza, cca 16.dana?

Ako necu, onda me zanima na koji nacin mogu dobiti odstetu od kompanije za vrijeme koji cu biti neplacen?

Hvala unaprijed!
"Everything you can imagine is real"

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Lako za tih cca 16.dana, a šta poslije?
Misliš da će te pozvati nazad? Ako si stalno na nogama dok radiš, kako ćeš izliječiti DVT?
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline Worldreamer

  • Registered
  • *
  • Posts: 4
  • "Everything you can imagine is real"
    • View Profile
Lako za tih cca 16.dana, a šta poslije?
Misliš da će te pozvati nazad? Ako si stalno na nogama dok radiš, kako ćeš izliječiti DVT?

Nije meni vise do kruzinga i broda... u 11.mj bi se trebao priseliti u Englesku jer sam dobia posao tamo...

Ugl.zanima me par pravnih savjeta u vezi ovog mog slucaja...
Sto da napravim dalje?
"Everything you can imagine is real"

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Prvo mi pronađi šta piše u ugovoru koji si potpisao sa kompanijom. To je negdje pod "medical disembark" ili "Health, Accident and Death Benefits" ili sl.
Što se tiče advokata, ako nisi izgubio ruku ili nogu, i postao trajni invalid, neće ti ni odgovoriti na mail.
Eventualno će ti odgovoriti ako postoji šansa da ostaneš invalid poslije kirurške intervencije ...
Drugim riječima, ako ne postoji izgled za ogromnu zaradu tuženjem kompanije, advokate nije briga.
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)