Author Topic: 3 meseca na NCL Star. Uglavnom sam zadovoljan uslovima i samim zivotom ..  (Read 1983 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline ivan18

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 28
    • View Profile
Evo da se javim posle 3 meseca na brodu. Uglavnom sam zadovoljan uslovima i samim zivotom na brodu, ocekivao sam mnogo gore.
Brod sam po sebi nije nista posebno ali je zivot dobar. Nema pritiska ni tenzije kao da drugim brodovima.
Diler na staru je dosta dobra pozicija u kabini je po 3 ljudi a ima 6 kreveta uslovi su solidni.
E sad dok je brod u americi radi se nenormalno, bukvalno krevet i uniforma. Kad si u portu tad spavas i peres ves(mozes i platiti londriju ali ne preporucujem) ali je lova dobra.
U evropi 9 dana kruz 5 portova sa overnightom nema ni posla ni para.
Imas slibodnog vremena da bukvalno ne znas sta ces od sebe. Kazino je dosta striktan po pitanju procedura svaka greska glupiranje se dobija report.
 Za report idu poeni pa warning. Pogotovo za pocetnike focus mora biti na poslu i sve ti zavisi od supervisora i menadzera koliko su strogi.
To je to otprilike ako neko ima pitanje neka pita slobodno.... pozz

Offline dambodoktor

  • Registered
  • *
  • Posts: 8
    • View Profile
Drago mi je da si zadovoljan, samo napred :D

Kazino je dosta striktan po pitanju procedura svaka greska glupiranje se dobija report.
 Za report idu poeni pa warning. Pogotovo za pocetnike focus mora biti na poslu i sve ti zavisi od supervisora i menadzera koliko su strogi.
To je to otprilike ako neko ima pitanje neka pita slobodno.... pozz
Mozes li ovo malo detaljnije da objasnis molim te? Sta se smatra "glupiranjem", kakva greska u proceduri je greska? I sta znaci kad dobijes report? A sta warning? Da li si ti imao neki report? Koje igre radis najvise? Je l' dovoljno pitanja? Imam jos hiljadu :)
Hvala puno

Offline GOAT

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 498
  • Anchors aweigh!!
    • View Profile
  • Company: Oceania/Regent
  • Recruitment Agency: n/a
  • Job Title: Destination Staff
na Majesty-ju je u casinu takav easy life da je to nevidjeno... svakih sat vremena 20min pauza, radi se od 7 navecer do cca 1 ili 2 ujutro, imaju slobodne dane...

"It always seems impossible until it's done"