Author Topic: Shore Excursion Assistant Interview Carnival UK  (Read 2835 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline ann

  • Registered
  • *
  • Posts: 64
    • View Profile
Evo da podjelim svoje iskustvo mozda nekom pomogne.
Prijavila sam se online na stranici Carnival Uk za poziciju Shore Ex, nakon mjesec dana zvali su me za intervju, prvo telefonski koji je trajao sat vremena. Pitanja su bila kao; Zasto carnival uk? Ispricaj mi situaciju gdje si doprinjela svojim idejama? O svom prijasnjem brodskom iskustvu, nakon toga Excel test koji moras rijesiti u 20 min, i pismo gostu da napisem i posaljem. rekla mi je sve super sljedeci intervju s Cunard menadzerom Jo i s nom zove se Chloe, moram da im pripremim prezentaciju o portu prema svom izboru i pricam o ekskurzijama ali ne duze od 5 min  :???: na tom zadnjem inzervju uradila sam prezentaciju bile su zadovoljne onda su pocele s pitanjima kao sta bi uradila s nezadovoljnim gostom? Sta bi uradila da dostignem target? Sta ako imam loseg kolegu ili se ne slazem menadzerom? Taj intervju je trajao jako dugo mozda cak sat i pol, imala sam osjecaj da me intervjuisu za neku tajnu sluzbu ne za Cunard, kao hvala bla bla dobila sam email da sam im se svidjela ali da su izabrali nekog drugog jer je imao bolji glavni intervju ako se opet nekad budem prijavila bice im drago  :nono:

Offline legionnaire007

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1350
    • View Profile
Re: Shore Excursion Assistant Interview Carnival UK
« Reply #1 on: 10/November/2015 »
motherf*ckers, ništa ann, ima još kompanija, možda da se probaš prijaviti online za Royal, ne znam jesi li čitala ali GOAT s foruma je imao dobro iskustvo. Sretno  :uzdravlje:
Once a sailor, always a sailor.

Offline ann

  • Registered
  • *
  • Posts: 64
    • View Profile
Re: Shore Excursion Assistant Interview Carnival UK
« Reply #2 on: 10/November/2015 »
Da citala sam, mislim da sam se prijavila za sve moguce kompanije haaha valjda ce nesto biti   :moli:

Offline legionnaire007

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1350
    • View Profile
Re: Shore Excursion Assistant Interview Carnival UK
« Reply #3 on: 10/November/2015 »
Prije ili kasnije, doći će prava stvar  :clapping: Držim fige!
Once a sailor, always a sailor.

Offline renii

  • Registered
  • *
  • Posts: 61
    • View Profile
Re: Shore Excursion Assistant Interview Carnival UK
« Reply #4 on: 10/November/2015 »
Mislim da su na tim pozicijama vecinom Britanci, imala sam priliku upoznati shore ex managera u Meksiku iz Skotske je bio, mozda je to razlog zasto su odabrali nekog drugog, mozda preferiraju svoje, ne kontam to prijavi se ponovo, zasto bi se prijavljivala ponovo ako nisi prosla  :hmm:

Offline ann

  • Registered
  • *
  • Posts: 64
    • View Profile
Re: Shore Excursion Assistant Interview Carnival UK
« Reply #5 on: 11/November/2015 »
Nemam pojma meni se intervju cinio dosta tezak i preopsiran, citala sam sam forum u vezi Cunard cinilo mi se da su ostali imali lagana i pozitivna iskustva al opet pozicije su drugacije, ne mogu uporedivati intervju za Buffet Boy sa Shore Ex, iskreno najvise me privukla plata spomenula je cifru od oko 2700$ average s komisijom, evo i njenog odgovora;
Dear Ana,
At this stage we would not be looking to progress your application any further with Carnival UK, we thought you had a very strong application and we liked your approach to the Shore Excursions programme, but at this time we had a candidate who felt felt had a stronger interview.
If you do choose to apply in the future we would look forward to receiving your application.

Kind Regards
Chloe Mahtani |Resourcing Advisor, Carnival UK

Offline CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: Shore Excursion Assistant Interview Carnival UK
« Reply #6 on: 12/November/2015 »
It is what it is.
Ne bi na tebe potrošili skoro 3 sata da nisi dobar kandidat. Na tvoju žalost, imali su boljega. To je posao gdje ide jedan po brodu, a nema baš tako puno brodova.
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline GOAT

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 498
  • Anchors aweigh!!
    • View Profile
  • Company: Oceania/Regent
  • Recruitment Agency: n/a
  • Job Title: Destination Staff
Re: Shore Excursion Assistant Interview Carnival UK
« Reply #7 on: 13/November/2015 »
prezentacija? targeti? to je intervju za menadzera a ne asistenta...
2700 i nije neka placa za ono sto traze...
probaj royal, bar ce ti intervju krace trajati  :D

"It always seems impossible until it's done"