Author Topic: Nakon samoubojstva cileanskog chef-a, QM2 zabranio alkohol posadi  (Read 3002 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline legionnaire007

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1350
    • View Profile
Zanimljiva odluka, inače na tom smo brodu dobivali alkohol BESPLATNO na tzv. "White star party"-ima koji su se odrzavali barem 2 puta mjesecno cini mi se... Iz krajnosti u krajnost
Once a sailor, always a sailor.

Offline pcelica_maja

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 222
    • View Profile
Sreca da idem na QV :D :uzdravlje:

Offline legionnaire007

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1350
    • View Profile
Sreca da idem na QV :D :uzdravlje:

Lijo stara  :rofl: Koliko se sjećam, ljudi iz bara imaju dostupne neograničene količine alkohola tijekom ugovora  :pilot:
Once a sailor, always a sailor.

Offline pcelica_maja

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 222
    • View Profile
Lijo stara  :rofl: Koliko se sjećam, ljudi iz bara imaju dostupne neograničene količine alkohola tijekom ugovora  :pilot:

hahaha...tako je,to je u opisu posla :D mora se,a sto se mora nije tesko :yeah: mada,veci mi je gust kad zavrsim posao,istusiram se i odem na pice,onako da me opusti pred spavanje,nego ono po pantry-ju se skrivati,a pred tobom jos par sati posla,veliki je rizik :deda:
Iskreno,bas mi je zao ovog cileanca,i uopsteno mladih ljudi kad se samoubiju,evo u Srbiji danas nasli nekog policajca,26 godina,ubio se zbog ljubavi,pa j ti ljubav...mislim da alkohol nije puno kriv,nego luda glava,nestabilna licnost,zivci popustili

Offline udav007

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 426
    • View Profile
Ja bih na brodu definitivno zabranio alkohol za posadu, 100%, čisto iz sigurnosnih razloga.
"
Na Disney-u nije zabranjen, ali stvarno ima dosta ograničenja u svezi toga. Žestu je zabranjeno unijeti na brod i imati u kabinama, max dozvoljeno je 24 pive imati u kabini, kad je neki party maximalno je dopušteno popiti 2 pića, a što je najbitnije pravila su jasna i svako kršenje rezultira otkazom, zvao se počinitelj kapetan Jovan ili konobar Udav, to mi se kod Mickey-a najviše sviđa. :rtfm:

Pogledajte danas vijesti, dvije su mi upale u oko. U Indiji, dva brata su zaklali sestru jer su je uhvatili u "preljubu". Cijelo selo je klicalo. Eto što njima znači život vlastite sestre, zamislite koliko im znači život jednog bijelca ??? A zamislite koliko pod utjecajem alkohola???

Drugi slučaj gdje je nekog jadnog dječaka grupa studenata otela, razrezala mačetom, živog zakopala i nakon toga se j... na tom grobu.To se dogodilo u Americi. Zamislite što bi ti likovi radili pod utjecajem alkohola ???

Alkohol na brodu je okidač za sranja, pogotovo za nas balkance, popijemo 2-3 i onda belaj  :giggle:

Offline maredelboy

  • Registered
  • *
  • Posts: 153
    • View Profile
Ja se ne slazem da ga treba ukinuti.  Iovako si maksimalno ogranicen na tom brodu jos ti samo fale zabrane tog tipa. Ko ne moze da se iskontrolise neka odmah leti sa broda.  U mnogo  slucajeva par piva zna I da smiri coveka. Ne znam kako vi, ali meni je znalo da se desi da ne mogu da zaspim par puta.. Sto zbog umora sto zbog mog lakog sna, a sva sreca bio sam u kabini gde je nesto konstantno lupalo I krcalo i kad popijem 4, 5 piva zaspim ko beba.