Author Topic: Uverenje o nekaznjavanju, da li mora biti apostile pecat ili ne?  (Read 3687 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline joccam

  • Registered
  • *
  • Posts: 50
    • View Profile
E ovako, prosao sam interview, zavrsio sve testove ali necijom greskom nisam poslao uverenje o nekaznjavanju. Sad treba da posaljem mailom pa me zanima da li mora biti apostile pecat ili ne?

Offline Lopsis

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 90
    • View Profile
Meni nije trebao, cak nisam ni prevodio, mislim da je to potrebno samo za agenciju i njihovu evidenciju.

P.S. Ja nisam vadio uvjerenje o nekaznjavanju, vec uvjerenje o ne vodjenju krivicnog postupka. Razliciti dokumenti - prvo se vadi u MUP.u a drugo u Kantonalom Sudu. Double check sta ti tacno traze.
Sent from my Nokia 3310 using Tapatalk

Offline joccam

  • Registered
  • *
  • Posts: 50
    • View Profile
Kako su mi napisali u mailu uverenje o neosudjivanosti sto mislim da je isto...

Offline srdjo

  • Registered
  • *
  • Posts: 54
    • View Profile
Relativno svjeza tema a ekipa iz Bosne pisala...pa ako moze mala pomoc, da ne lutam previse...

CLEAN CRIMINAL RECORD mi traze iz kompanije...GCCL, rijecna kompanija...to vadim u mjestu rodjenja ili kod sebe u sudu??  :hmm:

Offline svašta

  • Registered
  • *
  • Posts: 724
    • View Profile
u muriji vadis to, u gradu gdje si rodjen

Offline svašta

  • Registered
  • *
  • Posts: 724
    • View Profile
ovo u bosni, a sad tek vidim da si ti iz srbije

Offline srdjo

  • Registered
  • *
  • Posts: 54
    • View Profile
Iz Bosne sam, Modrica, a rodjen u Brckom...kad sam se registrovao ovde zivio u Srbiji pa zato pise, nisam promijenio...
Hvala, pretpostavljao sam da moram u mjesto rodjenja al reko bolje da provjerim... :uzdravlje: