Author Topic: imam tetovažu na stopalu, tacnije na risu  (Read 1576 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Nejna

  • Registered
  • *
  • Posts: 6
    • View Profile
Ljudi, imam tetovažu na stopalu, tačnije na risu, što neke pliće cipele i patike ne prikrivaju.. Zanima me da li bi mi to na lekarskom okarakterisali kao vidljivu ili ne? Šta mislite? -()- Ili, može i uprošćeno pitanje: izuvaju li nas na lekarskom ili ne?  ;D

A posle, na brodu, vidim da uglavnom ljudi nemaju problema sa tim, tako da bih se verovatno tamo već nekako snašla..
U svakom slučaju, volela bih da znam kakve su te cipele koje se kupuju na brodu kao deo uniforme? Ima li neko slučajno sliku da postavi?  :)
Izvinite ako ste već negde možda postavljali, nova sam ovde i pročešljavala sam temu o garderobi, ali nisam naišla na slike brodskih uniformi nigde.. Verovatno se i razlikuju od broda do broda, za Princess me najviše interesuje, jer bih za njihove kruzere konkurisala...
"When all the trees have been cut down, when all the animals have been hunted, when all the waters are polluted, when all the air is unsafe to breathe, only then will you discover you cannot eat money." Cree Prophecy