Author Topic: Agencija preko koje se zajedno mogu prijaviti drzavljani Rusije i Srbije?  (Read 1368 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline mladen.dj

  • Registered
  • *
  • Posts: 1
    • View Profile
Moja devojka (drzavljanka Rusije) i ja (drzavljanin Srbije) bismo zeleli da se zajedno prijavimo za rad na cruiseru.
Da li neko mozda zna neku agenciju, bilo gde lociranu, preko koje bi se mogli zajedno prijaviti?
Hocemo preko iste agencije jer bismo hteli da pokusamo da budemo na istom brodu, ili ako to nije izvodljivo, da nam bar ugovor pocinje u priblizno isto vreme, da bi i zavrsili istovremeno...
Ja bilo koju agenciju da sam pozvao, i ovde i tamo, svi kazu ne moze, ali niko ne ume ili nece da kaze zasto.
Hvala puno unapred

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Prvi problem je u tome da se ne mogu sve nacije prijaviti preko svake agencije. Pitanje nadležnosti.
Drugi problem, čak i kada i ako je moguće, to od agencije zahtjeva dodatan napor, a ionako imaju dovoljno kandidata koji nemaju posebne zahtjeve.
I treće, šta da im to uspije? Onda bi morali to raditi još češće ...
A još je tu i pojava da ako jedna osoba u paru, u bilo kom trenutku na brodu kaže da joj je dosta, i druga će otići za njom, i eto duplog problema za kompaniju.
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline Jack Sparrow

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 552
    • View Profile
Vjencajte se, neka uzme pasos Srbije i prijavite se i agenciju.