Author Topic: Cunard,Bar Waitress-od apliciranja do dobijanja posla  (Read 2761 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline pcelica_maja

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 222
    • View Profile
E pa ovako,iza sebe imam 5 godina iskustva u radu na brodu,deo u bar,deo u art galeriji.Odlucila sam se da napustim galeriju posle tri odradjena ugovora,taj posao je bas tezak i fizicki i psihicki,uvek je neka drama i neko trcanje,strah od nekih mailova iz office-a,plus treba da ste vrsna sales osoba,jednostavno nije za mene,ali eto pare u bile ok i ostala sam tri ugovora.Vratila sam se u oktobru 2014 i ostala kuci da zavrsim neke sitnice i ispite sto sam jos imala.
Krenula sam sa apliciranjem negde krajem aprila,par poslatih mailova,poziva,nista konkretno,u maju sam imala intervju preko ep(sa predstavnikom kompanije) i kouzona(preliminarni sa nekom makedonkom) za ncl wine waitress,ni jedni ni drugi mi se nisu javili povodom rezultata,nikada!
Odlucila sam se da posaljem online prijavu za Cunard,pozicija bar waitress,sto se ispostavilo kao super odluka,15 dana od apliciranja sam dobila mail da sam izabrana za skype intervju,koji ce biti 30.06 u 10h,da potvrdim ako mogu,naravno da sam odmah potvrdila.O intervju sam vec pisala ovde,uglavnom sat vremena traje i nije bas najlaksi,stvarno treba da znate materiju.Odmah sam saznala da sam prosla,tada mi je regruter rekao da ce mi poslati papire koje treba da popunim i vratim,u najkracem roku,poslao ih je nakon mesec i po dana,ali zahvaljujuci  ovom forumu i iskustvu drugih ljudi znala sam da su neodgovorni i spori,no nije bitno bitno je da su poslali te papire,to su neki papiri o pristanku da ti prave bermudian id,da se slazes da ces to platiti od prve plate, i to i marlins...Nakon toga su poslali razne ugovore i papire,isto da se potpisu,posle je sve islo brzo,uradila sam medicl(norveski),obnovila c1d vizu,sve to  skenirala i vratila im.Poslali su mi mail i pitali kad cu biti spremna za ukrcaj,ja sam rekla nakon 1-og oktobra,javili su se odmah sutra sa datumom  4.10 Queen Victoria,ukrcaj u Istanbulu.Znaci od apliciranja do ukrcaja,cca 3.5 meseca.
Na forumu sam upoznala dosta ljudi koji su mi pomogli ,neki su se bas ukrcali ili su bili na qv i kazu da je ok :uzdravlje:,nema pritiska i milina je raditi,a plata za sada oko 3000$,iz prve ruke cu pisati kad odem.Ako nekog nesto interesuje i mogu da pomognem stojim vam na raspolaganju.

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
 :clapping:
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline legionnaire007

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1350
    • View Profile
bit ce ti super, pcelice, puno srece i mirno more  :uzdravlje:
Once a sailor, always a sailor.

Offline pcelica_maja

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 222
    • View Profile
Eh da lekarski sam odradila u Zagrebu,40 eura,norveski,gotov je za 15 min,opusten doktor... :D

Offline Firefly

  • Registered
  • *
  • Posts: 111
    • View Profile
Re: Cunard,Bar Waitress-od apliciranja do dobijanja posla
« Reply #4 on: 02/September/2015 »
Puno srece peclice!!!   :wave: