Author Topic: da li ste vi imali svakakve pri?e od ljudi, kad ste im rekli da ste konkurisali?  (Read 2432 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline TamaraSU

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 141
    • View Profile
da li ste vi imali svakakve price od ljudi koji su vam savteovali da ne odete na brod, kada ste im rekli da ste konkurisali????

Offline Onegin

  • Registered
  • *
  • Posts: 25
    • View Profile
Buhahahahaha...ja sam ih sve čuo.
Od toga da će me kidnapovati Dejvi Džons i napraviti od mene čoveka -amebu,do Somalijskih gusara,pa onda kako ta agencija u stvari ne postoji i da je to samo paravan za internacionalnu trgovinu belim robljem koje organizuju crnci i na taj način se svete belcima za proteklih 300 godina,pa onda do toga kako u tome nema budućnosti,kako će da me smaraju i da ću raditi najgore stvari jel sam Srbin ma idi ..ne mogu svih priči da se setim.Bilo je i bisera na ovom forumu pre jedno cirka 3 godine kad se neka devojka javljala i govorila neke opake gluposti.Posle je izvaljeno da je ona dobila otkaz jel je bila skrndelj i nije znala gde dolazi tj. ona je mislila da je tu kao turista a ne kao radnik.Bio je i jedan dečko sa istim takvim javljanjem..ma pusti to sve...mene je najviše pogodilo što sam neke takve gluposti čuo od nekih dobrih drugara.Primetio sam da je ljudima krivo na neki način,pa žele nekako da te miniraju.
I da,te priče UVEK dolaze od ljudi koji nemaju nikakve veze sa brodom  i nikad nisu radili na istom.

Offline Dejan011

  • Registered
  • *
  • Posts: 72
    • View Profile
I ja sam se naslušao svega. :D
Ovo sam belim robljem sam isto čuo samo u drugoj varijanti bez crnaca,pa onda da može brod da mi potone u uraganu,da će zli Ameri naši vaskoliki krvni neprijatelji koji nas mrze od pamtiveka da me izrabljuju za male pare,itd.Doduše uglavnom me pitaju nešto tipa: "A što tamo da ideš,ma idi kakav rad na brodovima to ti je za one Kineze Indijce,a ne za nas iz Evrope".Jedan poznanik me pitao kako ti možeš tek tako da otputuješ negde daleko hiljadama kilometara,zar te nije malo strah....jbt strah oT Eto šta uradi višedecenijska izolacija ljudima.
Mada ima tu i dosta neke zavisti i ljubomore,pre svega zbog toga što oni nemaju hrabrosti da se upuste u nešto što im na duže staze može obezbediti bolju budućnost.

Offline TamaraSU

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 141
    • View Profile
Pa da i mene brine jer sam cula od dobrih ljudi tj drugara za sve te lose price, i iskreno sad se nesto predomisljam, ali znam da ako sad ne odem nikada necu i da mi je ovo jedina sansa (poznavajuci sebe), i stvarno me smaraju sa svim tim pricama.