Author Topic: 12-15.10.2015. intervjui za sve pozicije Viking Ocean Line-a  (Read 5551 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline odisej

  • Registered
  • *
  • Posts: 14
    • View Profile
Re: Viking Ocean Cruises
« Reply #1 on: 30/September/2015 »
evo mene sada ovdje malo, ja sam imao preliminarni intervju za viking i idem 6-og i 7 og u banja luku na pripremu za finalni u skoplju.
preporucena pozicija mi je bar waiter, posto nisam mogao odmah za bartendera-a.
idem za skoplje ja iz bosne ali cu vjerovatno krenuti iz Beograda vozom. sto ne iskljucuje mogucnost zajednickog povratka ako ides privatnim kolima
o samoj kompaniji i mom iskustvu sa njom cu vise pisati kada se vratim iz Banja Luke

Offline Uskodugogusko

  • Registered
  • *
  • Posts: 9
    • View Profile
Ja treba da idem za Skoplje od 12-15, samo ne znam u kom terminu. Ja sam za poziciju Digital tehnician, u utorak ce mi javiti kada ce biti moj interviju.  :clapping:

Offline svašta

  • Registered
  • *
  • Posts: 724
    • View Profile
Ja treba da idem za Skoplje od 12-15, samo ne znam u kom terminu. Ja sam za poziciju Digital tehnician, u utorak ce mi javiti kada ce biti moj interviju.  :clapping:

pokusavam naci job description Digital techniciana, al nema. sta je to? kakva je pozicija? nek je sa srecom!

Offline Uskodugogusko

  • Registered
  • *
  • Posts: 9
    • View Profile
Tesko ces naci job description. Uglavnom odlicno poznavanje racunara, racunarskih mreza (hardver-softver), operativni sistemi (mac-linux), poznavanje televizijske opreme i njeno funkcionisanje. Ne znam jos tacno sta cu raditi ako dobijem poziciju, ali to je otprilike to..

Offline svašta

  • Registered
  • *
  • Posts: 724
    • View Profile
sretno druze

Offline Uskodugogusko

  • Registered
  • *
  • Posts: 9
    • View Profile
Hvala  :uzdravlje:

Offline bomboclat

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 155
    • View Profile
Ako nas bude dovoljno iz Banja Luke i okoline za interview ja bih isao kombijem sa 8 mjesta pa se mozemo preklopiti za troskove. Ako ne kombijem ici cu autom pa ako neko ide a nema prevoz neka se javi  :pilot:

Offline Shey La

  • Registered
  • *
  • Posts: 7
    • View Profile
Da li ima tko zainteresovan da putuje autom i podjeli trosak samnom na relaciji Sarajevo-Banja Luka dana 5.10.2015?  :D

Offline dixi

  • Registered
  • *
  • Posts: 7
    • View Profile
Ide li neko iz Sarajeva za Skoplje na ovaj nadolazeci intervju i kako do tamo?Ima li bus?

Offline s0lved

  • Registered
  • *
  • Posts: 63
    • View Profile
Ide li neko iz Sarajeva za Skoplje na ovaj nadolazeci intervju i kako do tamo?Ima li bus?

ja mislim da nema bus iz sarajeva.Morati ces do beograda i onda od beograda ili vozom ili busem.

Offline odisej

  • Registered
  • *
  • Posts: 14
    • View Profile
Ako nas bude dovoljno iz Banja Luke i okoline za interview ja bih isao kombijem sa 8 mjesta pa se mozemo preklopiti za troskove. Ako ne kombijem ici cu autom pa ako neko ide a nema prevoz neka se javi  :pilot:
Jesi bio u Skoplju

Послато са D2303 уз помоћ Тапатока


Offline cecko

  • Registered
  • *
  • Posts: 2
    • View Profile
Ajde da se i ja oglasim,i prvo da iskoristim priliku da se zahvalim svima koji su dijelili svoja iskustca i misljenja jer da nije ovog foruma bilo bi dosta teze nama pocetnicima. Prijavio sam se prije nekih mjesec dana ma Kouzonovu akademiju u Bl i prosao trening koji je agencija organizovala jer su imali intervju za Viking u Skoplju. U Skoplju sam bio 15. oktobra,aplicirao sam za Bar waiter-a i danas dobio mejl da mi je pozicija odobrena i da ima jos jedan intervju za 7-8 dana. U prvom je bio razgovor sa HR menadzerima i pitanja su bila samo za personality,nista za posao,poziciju i ostalo..pa pretpostavljam da ce to biti sledeci put. Nadam se da cu i to proci i da cu se pridruziti moreplovcima s ovog foruma! :ban: :rtfm:

Offline cecko

  • Registered
  • *
  • Posts: 2
    • View Profile
I da,ako ima neko da se dogovorimo oko prevoza za Skoplje slefeci intervju nek' pise u pp.