Author Topic: 2 ?lana DCL-a dobili otkaz zbog satiri?nog videa o gradu Nassau  (Read 5941 times)

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Online svašta

  • Registered
  • *
  • Posts: 724
    • View Profile
sto ti je bit k***eve srece. bezveze na***ase. frka se ni za sta podigla. 

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Ako je video pogledan 20.000 puta, kao što jeste, onda nije "frka ni za šta".
Ako je samo 1% gledatelja planiralo ići u Nassau i predomislilo se, to je 200 x prosječna cijena kruza $800= $160.000 gubitka. To je račun za 2 tjedna.
Obzirom da će video stajati na internetu godinama, recimo 10 godina ... sad ti izračunaj koliko je to "ni za šta"
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Online svašta

  • Registered
  • *
  • Posts: 724
    • View Profile
doduse, u pravu si, al ova cijela frka oko videa ga je ucinila masu popularnijim i ucinila da ga pogleda jos masa ljudi koja inace nebi. osim toga masa od te raje koja ga je pogledala poslije ovoga i zahvaljujuci ovome ce rec:"joj jesu bezveze njih dvoje, ALI VIDI NA STA NASSAU LICI"! :D

Offline udav007

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 426
    • View Profile
Bio sam u Nassau tri puta i moram reci da je i meni ostao u ovakvom sjecanju, rupetina


Sent from my iPad using Tapatalk

Offline pcelica_maja

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 222
    • View Profile
Ja sam odradila 6 ugovora na carnival brodovima,od toga samo jedan ugovor sam bila na brodu koji nije isao za bahame,tako da sam bila u Nassau cca 100 puta.Nije moja top destinacija ali nije ni toliko los,da bi nesto vide moras se maknuti iz samog port,oni ovo sto snimaju je javna plaza i bas sam port. Od Atlantisa,preko ronjenja,jahanja,super klope,moze stvarno da se nadje super zabava,ali to kosta,Nassau je bas skup,ja sam njihovim javnim prevozom obisla celo ostrvo,i to za 1,25$ po karti,nikada nisam imala ni jedan problem...a oni ako su vec hteli da se zezaju nisu trebali da se pojavljuju u videu oT

Offline GOAT

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 498
  • Anchors aweigh!!
    • View Profile
  • Company: Oceania/Regent
  • Recruitment Agency: n/a
  • Job Title: Destination Staff
meni je isto Nassau smece od grada, svi te pokusavaju zalevat za pare, centar je skup, nis posebno mi nije... ali su ekskurzije odlicne zato, Atlantis, ronjenje...

"It always seems impossible until it's done"

Offline Alexica

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 379
    • View Profile
  • Country: Srbija
  • Company: Carnival
  • Recruitment Agency: Employment-power
Meni se Nassau svidja :) Mislim nije neki wow grad ali kakve smo sve rupe obilazili, Nassau mi je Monte Karlo :D
"Pricace ti o plovidbi, ti sto nisu sidro digli..."

Online Princ na belom brodu

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1714
    • View Profile
  • Country: Srbija
  • Company: Carnival Cruise Line
  • Recruitment Agency: Samostalno
  • Job Title: Bivši IT oficir
Postoje 2 vrste luka/destinacija...
Ima onih gde je lepo čim iskoračiš sa broda.
Nassau je jedna od onih gde treba otići malo dalje. Nekako me podseća na glavnu beogradsku železničku/autobusku stanicu - ono, stigao si, izađeš u grad, a okolo haos, gužva, čudni ljudi, ružne zgrade, nereprezentativnost. Nije to to.

Nassau pruža mogućnosti za sjajne doživljaje, odlično provedeno vreme i fenomenalne slike, samo treba imati dovoljno slobodnog vremena da se ode negde dalje od luke.

Offline Vlado487

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 192
    • View Profile
  • Country: Republic of Srpska
Ma naravno tebra, treba uvijek zaci malo dublje, ne treba donositi zakljucke na prvu...

Nassau ima svojih cari, evo jedno meni od omiljenih mjesta ''Compas Point''

Od luke taxi-em 45 min u jednom pravcu, prevoz 2$




Offline pcelica_maja

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 222
    • View Profile
eee o tome ti pricam,treba imati para i vremena :D i onda mozes i da vidis nesto,da ti se ne svodi svaki port na besplatan wi-fi dpk sedis na podu na +50 u portu oT

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
45 min u jednom pravcu je problem. Pogotovo ako za izlazak imaš samo par sati.
A ''Compas Point'' izgleda odlično, nikada nisam tamo bio.
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline Vlado487

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 192
    • View Profile
  • Country: Republic of Srpska
45 min u jednom pravcu je problem. Pogotovo ako za izlazak imaš samo par sati.
A ''Compas Point'' izgleda odlično, nikada nisam tamo bio.

Da jbg malo jeste daleko, al kako kaze pcelica nisam isao da hvatam wifi cim izadjem sa broda, isao sam da i nesto vidim onoliko koliko mi vrijeme dozvoljava...

Offline Rocco_Barocco

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 602
    • View Profile
Nassau je vukoje*ina s palmama kao i većina destinacija na Karibima. Ali je iz nekog teško dokučivog razloga (jedino mi blizina USA pada na pamet) isto tako i duplo skuplji od većine drugih destinacija na Karibima. Ako Disney želi da se njegovi gosti osjećaju sigurno, neka ih odvede ih odvede na neke pristojnije destinacije umjesto što im prodaje muda za bubrege i još to naplaćuje. Ovoj dvojici je u biti završila glava na panju jer su rekli da je car gol. A i većina tih prometnih luka po Karibima je sramota. Postoji li uopće precjenjeniji dio svijeta od tih Kariba? Svi misle da je to Woow, a zapravo baš i nije nešto. Malo koji otok ima za ponuditi još nešto osim pješčanih plaža i palmi. Ja osobno nikad ne bih uplatio takav cruise.

Offline Zlobas

  • Registered
  • *
  • Posts: 55
    • View Profile
  • Country: Srbija
  • Company: Princess Cruises, G&P
  • Recruitment Agency: Safe Cruise
  • Job Title: Prvi veslač/Pomoćni bubnjar
Vukoje*ina ili ne, zar nemaju sad svi ugovori onaj deo o društvenim mrežama i slične stvari.
Nema videa više, pa ne mogu baš da budem pametan, ali, lepo piše u ugovorima, i niko ih nije lupao po ušima da potpisuju, tako da...
Ko jede, ne boji se gladi