Author Topic: Da li datum ukrcaja koji je napisan na LOE znaci i definitivno taj datum?  (Read 3023 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline maredelboy

  • Registered
  • *
  • Posts: 153
    • View Profile
Zanima me da li datum ukrcaja koji je napisan na LOE znaci i definitivno taj datum ukrcaja ili se to moze pomerati?
Naime, dogovor je bio da se ide krajem oktobra a na LOE pise 27. septembar. Hvala.

Offline lasmar

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 198
    • View Profile
  • Country: Srbija
  • Company: Princess Cruises
Re:
« Reply #1 on: 18/September/2015 »
Ne, taj datum ti služi za ambasadu pri dobijanju vize. A i nemoj mnogo da se uzdaš u taj dogovor o odlasku. I meni su rekli da idem do kraja 2014. (intervju prošao u septembru 2014. ) i još uvek čekam. Nadam se da ideš što pre ;D

Offline maredelboy

  • Registered
  • *
  • Posts: 153
    • View Profile
Re: Datum ukrcaja
« Reply #2 on: 24/October/2015 »
Hvala na odgovoru druze, nesto me zeza ovo, ne prikazuje mi kad neko odgovori na neki moj post ili temu pa ti zato tek sad odgovaram. U svakom slucaju u medjuvremenu sam saznao da se ide krajem novembra.
Znam jos par ljudi koji su isli preko Safe - a za buffet steward, (bio sam na Princessu) i neki su cekali i po godinu ipo dana na ukrcaj... Preko EP - a, bar sto se tice Carnivala i pozicije Ass. Waiter, koliko sam citao i koliko znam ide mnogo brze nego kod ovih za slicne pozicije. Ne znam zasto se ceka toliko dugo kod njih.