Author Topic: Cimer/ka u kabini na brodu  (Read 51746 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: Cimer/ka u kabini na brodu
« Reply #15 on: 18/January/2010 »
Ljudi dajte mi recite kad je već riječ o "ljudima koji smrde" dal ga ne možeš ti jednostavno prijaviti ili kaj već , ja bi mu i rekao daj kaj ti je čovječe imaš vode...
kolko čitam forum vidim da kompanije drže do toga da posada drži do sebe i svoje higijene !! ?? 

Puno je lakše promijeniti cimera.
Ja sam uvijek bio na poziciji koja je imala 2-3 čovjeka na brodu koji rade taj posao, pa je bilo nemoguće kombinirati, ali sve druge pozicije - nema problema.
Protiv nekih stvari jednostavno ne možeš.
Indijci (ne svi) imaju običaj prije tuširanja (što je rijetka pojava) namazati se od glave do pete kokosovim uljem (kao bolje mirišiš poslije).
Možeš zamisliti kako poslije takvog tuširanja izgleda tuš kabina. I ne pomaže uvjeravanje. To su tako radili njegovi prapradede, i tako mora.
Kulturno naslijeđe.
Prije smjene je obavezno poredao 16 slika svetaca po krevetu i molio se jedno pola sata. Inače je bio ok dečko, jbg nije Bog svima dao jednako razuma ...
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline anci

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 35
    • View Profile
Re: Cimer/ka u kabini na brodu
« Reply #16 on: 18/January/2010 »
Sa kim ste bili u kabini,koje je nacionalnosti je bio vas cimer/ka?   

-ruskinja
-rumunjka
-srbijanka
-slovenka
-ponovo rumunjka
-brazilka
sa svima sam se izvrsno slagala, jedino brazilija ajme majko........

Offline legionnaire

  • Registered
  • *
  • Posts: 63
    • View Profile
Re: Cimer/ka u kabini na brodu
« Reply #17 on: 18/January/2010 »
Ovde na forumu uglavnom citamo sta nama balkancima smeta kod drugih nacija, njihovi obicaji, navike...
Zanimljivo bi bilo cuti sta drugima smeta kod nas, tj. kako oni nas vide i dozivljavaju?  :pop:

Offline EX

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 388
    • View Profile
Re: Cimer/ka u kabini na brodu
« Reply #18 on: 20/January/2010 »
-ruskinja
-rumunjka
-srbijanka
-slovenka
-ponovo rumunjka
-brazilka
sa svima sam se izvrsno slagala, jedino brazilija ajme majko........

neki posebni detalji ?    :D

Offline anci

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 35
    • View Profile
Re: Cimer/ka u kabini na brodu
« Reply #19 on: 21/January/2010 »
neki posebni detalji ?    :D
[/quote

posto ne volim pricat lose o nikome pogotovo ne o jednoj naciji nisam htjela komentira ali vec kad smo tu ajd...
nisam bas volila radit sa brazilcima jer su uzasno ljeni i neuredni pomalo zlocesti uvijek spremni na klanove itd .. naravno nisu svi takvi cast izuzecima ali vecina jest (bar sto se mog iskustva tice)

eto moja cimra je bila upravo jedna od

Offline markoQ

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 280
    • View Profile
Re: Cimer/ka u kabini na brodu
« Reply #20 on: 17/April/2010 »
Ovde na forumu uglavnom citamo sta nama balkancima smeta kod drugih nacija, njihovi obicaji, navike...
Zanimljivo bi bilo cuti sta drugima smeta kod nas, tj. kako oni nas vide i dozivljavaju?  :pop:

hahahah i oni nas doživljavaju totalnim čudacima.
Mi smo ti njima iz tunguzije, pričao sam s filipincima, s kojim sam bio jako dobar, njima je hrvatska neka zabit na kraju svijeta za koju nikad nisu čuli, za razliku od nas koji smo čuli za filipine jer su poznatiji,iako siromašniji.
Čak su me onako iz za*****ancije za*****avali da sam iz croatistana  :haha:

Offline Nera

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 157
    • View Profile
Re: Cimer/ka u kabini na brodu
« Reply #21 on: 19/April/2010 »
ja sam na conquestu imala hrvaticu i mađaricu, a onda tjedan dana sama  b00/
zapravo mi je svejedno, dok god drži do higijene i ima minimalno obzira što se tiče buke tijekom noći.
kako sam bila na privremenom nisam imala camp carnival cabinu, nego entertainment koje su na conquestu deck 6 i jako male.
više sam problema imala s room stewardom koji mi nije došao zadnji dan prije cabin inspectiona pred sign off radi čega sam se morala objašnjavati s asst. housekeeping managerom, a dala sam mu dan prije dobar tip just in case jer sam mislila da ću taj dan bit u gužvi. pouka: nikad ne davati tip prije zadnjeg dana.  :rtfm:

Offline markoQ

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 280
    • View Profile
Re: Cimer/ka u kabini na brodu
« Reply #22 on: 20/April/2010 »
ja sam imao cimere:

3 x rumunj
2 x turčin
1 x chile
1 x slovak
1 x neki nepoznati čiju sam nacionalnost zaboravio
2 x englez

fala bogu svi su bili ok i bez problema, meni je to jako važno, da se ne koljem s cimerom.

Offline pomagac

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 178
    • View Profile
Re: Cimer/ka u kabini na brodu
« Reply #23 on: 01/June/2010 »
U bilo je cimera ali vecinu ugovora sam imao svoju kabinu b00/. Mislim da su mi najgori bili Amerikanci cimeri i to kad sam bio na carnival brodu bio je amerikanac-muzicar...uzas kakav covek.....ali eto na drugim kompanijama sam imao svoju kabinu pa mi je bilo super. Mada negde je toliko mala kabina bila da se nisam mogao okrenuti, ali single cabin pa se nisam zalio :D

Offline banex23

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 81
    • View Profile
Re: Cimer/ka u kabini na brodu
« Reply #24 on: 03/June/2010 »
Evo sto se tice mene do sad

2x Indonezanin (izuzetno prljavi)
1x Peruanac (drkadzija u pravom smislu reci)
1x Srbin(dobar decko ali ode u kapl kabinu)
trenutno Hrvat

Bio mesec dana u staff kabini,pravo uzivanje,mada ni crew nije losa kada se sredi.

Offline saolin

  • Registered
  • *
  • Posts: 91
    • View Profile
Re: Cimer/ka u kabini na brodu
« Reply #25 on: 03/June/2010 »
Jel nekome nekada falilo nesto iz kabine? Kakva je situacija sa lopovlukom?

Offline Jozo_rb

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 124
    • View Profile
  • Country: Croatia
  • Company: Princess Cruises
  • Recruitment Agency: Safe Cruise
  • Job Title: Housekeeping Attendant
Re: Cimer/ka u kabini na brodu
« Reply #26 on: 03/June/2010 »
Jel nekome nekada falilo nesto iz kabine? Kakva je situacija sa lopovlukom?

e kad si već spomenu, o tome sam čuo nešto, ali ne konkretno za kabine no već za laundry da ako ostavite da vam operu da zna falit robe, e sad koliko je to istina stavrno neznam
If you wanna be the best, You have to take down the best

Diamond Princess 08/2010-02/2011  Sea Princess 04/2011-09/2011  Crown Princess 11/2019-05/2020

Not sailing for now

Offline markoQ

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 280
    • View Profile
Re: Cimer/ka u kabini na brodu
« Reply #27 on: 03/June/2010 »
Jel nekome nekada falilo nesto iz kabine? Kakva je situacija sa lopovlukom?
lopov može bit samo tvoj cimer ili cabin stuard, u svakom slučaju nikad nisam doživio ili čuo uz svog tima da je nešto nestalo ikad, ako prijaviš krađu onaj uređaj na vratima zahtjeva da provučeš karticu da bi ušao u sobu, tako da se točno zna tko je ulazio u sobu i bit če pozvan na razgovor. (ionako samo ti,cimer i cabin stuard imate karticu)

Međutim desila se provala u foto labaratorij jednom i ukrali su foto opremu, tamo je bio običan ključ na bravu i očigledno je netko napravio kopiju u nekoj luci.


Offline tsunami1984

  • Registered
  • *
  • Posts: 302
  • BANNED
    • View Profile
Re: Cimer/ka u kabini na brodu
« Reply #28 on: 18/August/2010 »
tema je savrsena :)

1 x jamajcanin
1 x filipinac
1 x ukrajinac
1 x kanadjanin
1 x amerikanac

S jamajcaninom sam proveo mali period pa nisam ni skuzio kakav je, bio nocni radnik ja danjski tako da se nikad nismo ni vidjali hahaha :)  Ok chova bio valjda :D

Filipinac jako uredan, cista 10-ka, mada ne vjerujem da su svi takvi, samo sam imao srece ja mislim :D

Ukrajinac bio oficir, kako sam kod njega dosao u kabinu samo Bog zna, al dobar cova, kabina aj zdrao dobra , nema primjedbi :)

Kanadjanin totalni k****n ! Razmazeno deriste od 31 godine, stalno s curom unutra, ne pusta vodu kad pisa ili da izvinete sere, razbacuje stvari po kabini (gore nego ja) , uvjek unutra , niti mozes privesti sta, niti igrati xbox, gledati film, nista, totalni i***t  , cura 24 h u mojoj kabini, popi***o sam skroz bio, sreca otisao nakon 3 mjeseca.

Dosao Amerikanac poslije Kanadjanina, dobar lik, onako malo METRO SEXUALAC, malo vise mislim, jadan ustane ujutru, ako ode prije mene u kupatilo zakasni ja na posao LADNO..Totalna sminka..Ok je decko, malo puno kaki prica jendu pricu a radi drugacije, al ne mogu da kazem da je los, ja sam sigurno GORI cime nego on..jes da sam par puta spavao pred vratima zbog njega i njegovih maci al Boze moj i to je za ljude , i on je meni izlazio u susret...

Ja zadovoljan mojim cimerima, cekamo sledec :)

Offline mbanex

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 61
  • Life's a journey. Enjoy the ride. ;)
    • View Profile
  • Country: Serbia
  • Company: Regent Seven Seas
  • Recruitment Agency: Jobs on a Ship
  • Job Title: Crew Purser
Re: Cimer/ka u kabini na brodu
« Reply #29 on: 21/September/2010 »
1 x Indonezanin
1 x Filipinac
1 x Juznoafrikanac
3 x Srbin
Svi bili extra, sem Indonezanina koji je smrdeo kao lav... Lik se tusirao redovno sve, ali ne vredi.... Sreca da sam proveo sa njim samo 1.5 mesec... :)
Oni koji me sreću, misle da ja to putujem. A ne putujem ja. To beskraj po meni hoda...