Author Topic: Cimer/ka u kabini na brodu  (Read 52000 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline vlado87

  • Registered
  • *
  • Posts: 17
    • View Profile
Re: Cimer/ka u kabini na brodu
« Reply #30 on: 21/September/2010 »
hehehe smrdi ko lav  ="" :haha: :rofl:

Offline BgdDani

  • Registered
  • *
  • Posts: 11
    • View Profile
Re: Cimer/ka u kabini na brodu
« Reply #31 on: 22/September/2010 »
Meni je ceo ugovor bla Filipinka, dosle smo i otisle u isto vreme, u principu uveke je neko iz tvog departmenta ili se bar trude da tako bude.

Offline aleksije d krejzi

  • Registered
  • *
  • Posts: 60
    • View Profile
Re: Cimer/ka u kabini na brodu
« Reply #32 on: 26/September/2010 »
Kanadjanin totalni k****n ! Razmazeno deriste od 31 godine, stalno s curom unutra, ne pusta vodu kad pisa ili da izvinete sere, razbacuje stvari po kabini (gore nego ja) , uvjek unutra , niti mozes privesti sta, niti igrati xbox, gledati film, nista, totalni i***t  , cura 24 h u mojoj kabini, popi***o sam skroz bio, sreca otisao nakon 3 mjeseca.

Ubio bih ga u međunarodnim vodama posle 3 dana :)))

Offline anonimni_81

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 225
    • View Profile
Re: Cimer/ka u kabini na brodu
« Reply #33 on: 09/December/2010 »
Jooj bolna tema hahahaha.Pa da krenem Indijac(verujem da je svakog makar jednom zadesio),filipinac,litvanac,makedonac,srbin.Najgori naravno indijac,sa onom njihovom hranom odvratnom i higijenom o kojoj nebih govorio ovde,posle njega filipinac koji je bio gay sta da vam kazem hahahahahaha!!!1strasno ali sam muski izdrzao sve,filipinca sam naravno prikovao za gornji krevet.

Offline Ikarus

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 201
    • View Profile
Re: Cimer/ka u kabini na brodu
« Reply #34 on: 10/December/2010 »
Delikatna tema jer svi imamo razne obicaje i navike. Ukoliko imas problema s cimerom ( higijenske naravi ) nije bas jednostavno doci i reci : Znas, smrdis ! Barem meni...

Ali je bilo svega i svacega :

3x Rumunji - svo troje razmazena derista koji se zale na sve i sva ( jedu svaki dan na Lidu a kao klopa losa - ne znam kako se onda hrane doma, bit ce samo kavijar i sampanjac )

3x Hrvata - Paesanosi su se pokazali na visini zadatka, bila je druzba ko iz vojnih dana, nekada je St.Marteen bio glavno srediste za kupovanje tehnikalija pa smo jednom skupili pare i kupili najveci stereo ( jos je onda bio tendering port, jedva smo to ukrcali ) i onda odvrni Misu za kaznu jer su nas maltretirali oni iz Jamajke s reggeom svaku noc...Poslije je bilo : " Mozete biti tako dobri da utisate, malo bi spavali sada ..." Aha...

3x Filipinci - jedan je bio gay tako da je bilo vazelina na sve strane, ali su ok, uredni, jedino im moras malo zaprijetiti da ne dovlace previse ljudi jer ce se inace kabina napuniti s 250 pripadnika svoje uze porodice koji rade s njim. Strasno vole basket ( kao i ja ) pa su me odmah prigrlili. Najjaca mafiija na brodu, znaci ako se povezes s njima onda se sve da izorganizirati jer su nevjerovatno povezani.
2x Indijci - jedan je znao ljustiti kikiriki u ljusci s gornjeg lezaja i samo baca drito na pod dolje, kao da smo u centru Bombaja. Inace zbog njihove hrane ( curry i ostl. ) odjeca a i sve ostalo poprimi uzasan smrad.
Sva sreca da nema vise kuhanja po kabinama jer su nekada davno imali ona mala kuhala i pripremali "specijalitete:, da vidis veselja...
1x Turcin - ok decko ali bi se znao moliti u ludo doba noci, i to vrlo glasno. Vrlo sam tolerantan ali malo previse...
1x Amer - covjek je dovlacio komade i imao sex svaku drugu noc dok ja spavam iznad njega. Nisam bas previse stidljiv ali ipak sam mu dao malo prostora sa savjetom da me upozori pa cu se ja vec snaci za lezaj. Nisam neki fan live showa...
1x Peru - ok decko ali je imao obicaj da kad je znojan da se ne pere, samo nanese obilan sloj parfema. Divna kombinacija !
1x Juznoafrikanac - bivsi pripadnik nekih vojnih snaga tako da je uvijek bio paranoja. Lijeganje u 8h navecer ( gasi se svijetlo ) a dizanje u 4:30 ujutro. Nismo dugo izdrzali skupa.

Imao sam jos cimere iz Kolumbije, Jamajke, Makedonije, Engleske, Meksika i Nikaragve.
Sve je to lijepo druzenje ali je najlijepse sada kad sam u solo kabini...Blazeni mir.

Offline Ikarus

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 201
    • View Profile
Re: Cimer/ka u kabini na brodu
« Reply #35 on: 10/December/2010 »
I kad vec pricam o smradu - jedan od najgorih mirisa su mi one cigarete koji puse Indonezani ( ili Malezijci , da me ubijes ne znam sad jer su mi nekako slicni ) ... Zeludac mi se digne.

Offline cincinnati

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 360
    • View Profile
  • Country: Serbia
  • Company: Princess Cruises, Grand Circle Cruise Line
  • Job Title: Bar Utility, Bar Waiter, Bartender
Re: Cimer/ka u kabini na brodu
« Reply #36 on: 10/December/2010 »
Turcin i Juzno Afrikanac pobednici...  :yeah:  :haha:
Why Always Me?

Offline frantix

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 65
  • xexexexe move you ass bitch
    • View Profile
Re: Cimer/ka u kabini na brodu
« Reply #37 on: 12/December/2010 »
Imao sam filipinca ,madara i srbina .Najgori bio srbin smrdele noge ,davljenje ali decko bi odmah isao na kupanje ,bacanje cipela isped vrata i neke mirisljave kupke za noge koristio tako da je bio korektan . A sad sledeci ugovor neznam ko ce biti cimer vidjet cemo za par dana kad se ukrcam.
rolliin bro positive

Offline Sofiii

  • Registered
  • *
  • Posts: 51
  • I love Vlatko Stefanovski
    • View Profile
Re: Odg: Cimer/ka u kabini na brodu
« Reply #38 on: 24/December/2010 »
 :haha: :-))))'
Kad ti je cimer hemijsko-bioloska opasnost, da li je bolje biti na gornjem ili donjem krevetu...
Cenim da je bolje spavati na donjem, posto valjda smrad sa toplotom ide gore i unistava zive organizme u gornjem delu kabine. Ili pak smrad prkosi prirodnim zakonima i talozi se pri podu ili se siri u svim smerovima?
 :haha: :-))))' :haha:




Offline Bosanac

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 51
    • View Profile
Re: Cimer/ka u kabini na brodu
« Reply #39 on: 27/December/2010 »
1x Dominikanac (star cova malo spor u mozgu )radi kao Asst Waiter vec 15 godina ,higijena u redu ali uzasno dosadan
1x Ukrajinac (momak je bio dobar al nismo dugo ostali u kabini jer se lik furo da je on gazda u kabini ,bunio se sto dolazim kasno ovo ono i ja poslo u p.m. i par puta se posvadjali radi bezze sitnice ja uzeo noz obeco ga zaklat , on mene ubit bla bla i nakon 3mjeseca zajednicke idile on otiso kasnije na drugom ugovoru me opet zvao da mu budem cimer )
1x Filipinac inace odlican lik, najbolji i najkorektniji cimer kojeg sam imo
1x Srbijanac odlican momak skroz ko cimer bilo je o.k svaku noc sijelo sa makedoncima

i bio sam u kabini sa jednim sa jamajke al samo 4 dana,lik svaku vecer dovodio svoje crncuge u kabinu nisam mogo spavat a i njihovi rasisticki komentari mi isli na zivce pa sam promijenio cimera.


Offline xaddr

  • Registered
  • *
  • Posts: 39
    • View Profile
Re: Cimer/ka u kabini na brodu
« Reply #40 on: 14/March/2011 »
1x slovak - super lik, steta da nije dugo ostao
2x filipinci - jedan pobjegao nakon tjedan dana, valjda zato sto sam se napio ko stoka i ispovracao po pola kabine  :uzdravlje:
1x indonezanin - lika nisam vidio 2 tjedna, na kraju se upoznali u crew messu, kao, "imas isti broj kabine kao i ja!"  oT
1x kazahstan ili tajikistan, vise ni sam neznam odkud
2x srbina - jedan od njih daleko naj neuredniji cimer koga sam ikad imao, inace OK decko
1x bosanac
1x latvijac - smrdile mu noge da je to uzas.. Odmah je on trcao da ih opere poslje posla, ali sto mi to znaci kad u tih 2 min koliko mu je trebalo da skine carape, ja sam umirao od smrada.
1x indijac - najsmrdljiviji cimer kojeg sam imao, sva sreca da nije dugo ostao
1x peruanac - isto jako kratko ostao, cinio mi se kao br.2 sto se smrada tice
1x tajlandjanka - od sada trazim zensku kabinu, dosta mi je smrdljivih i dlakavih frajera :party:

Ilitiga, mijenjam indijca koji smrdi za tajlandjanku koja pusi :yeah:

Offline Ceranac

  • Registered
  • *
  • Posts: 49
    • View Profile
Re: Cimer/ka u kabini na brodu
« Reply #41 on: 16/March/2011 »
A znaći možeš mjenjati cimere?
to je super
Nekada su žene trčale za mnom, a onda sam jednog dana prestao krasti torbice.

Offline cincinnati

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 360
    • View Profile
  • Country: Serbia
  • Company: Princess Cruises, Grand Circle Cruise Line
  • Job Title: Bar Utility, Bar Waiter, Bartender
Re: Cimer/ka u kabini na brodu
« Reply #42 on: 16/March/2011 »
Mozes, ne znam tacno tacnu proceduru ali mozes...
I samoj kompaniji je jako bitno da ti olaksa koliko je u njenoj moci!
Why Always Me?

Offline Jeja

  • Registered
  • *
  • Posts: 111
    • View Profile
Re: Cimer/ka u kabini na brodu
« Reply #43 on: 16/March/2011 »
to je dobro znati, hvala!  :)

Offline natal

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 877
    • View Profile
Re: Cimer/ka u kabini na brodu
« Reply #44 on: 19/March/2011 »
Mozesh. Sa kim si okej podneseh zahtjev i cim se oslobodi kabina premjeste vas.