Author Topic: Konobari hostesse kuvari etc..  (Read 5697 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline murgavi92

  • Registered
  • *
  • Posts: 297
    • View Profile
Konobari hostesse kuvari etc..
« on: 23/September/2015 »
Ako hoce neko posao u UAE u novom baru koji se otvara u novembru u venetian villageu u sklopu ritz carlton hotela neka mi posalje cv na mail ognjen922@gmail.com troskovi 0eura kuna maraka dinara.

Offline joccam

  • Registered
  • *
  • Posts: 50
    • View Profile
Re: Re: Konobari hostesse kuvari etc..
« Reply #1 on: 23/September/2015 »
Malo detaljnije murgavi, ako moze :D plata, ugovor, smestaj, hrana?

Offline murgavi92

  • Registered
  • *
  • Posts: 297
    • View Profile
Re:
« Reply #2 on: 24/September/2015 »
Ugovor dvije godine ali na to se ne obazirite jer kuci mozete kad hocete kupitu kartu na aerodrom i pici. Ili ne dodjete na posao par dana dobijete otkaz i salju vas oni o svom trosku. Plata oko 500 eura, smjestaj hrana i prevoz free,  visu i kartu takodjete dobijate free.

Sent from my SM-G530FZ using Tapatalk


Offline Euronymous

  • Registered
  • *
  • Posts: 228
    • View Profile
Re:
« Reply #3 on: 24/September/2015 »
Hvala Murgavi saljem drugarici podatke posto bi ona radila kao kelnerica pa ce ti mozda poslati cv, ja ganjam nesto za hvac, makar za pocetak kao assistant :)
Prosečni se zlopate drndajući lopate.

Offline murgavi92

  • Registered
  • *
  • Posts: 297
    • View Profile
Re:
« Reply #4 on: 24/September/2015 »
Update: samo waiteri i waitresses, danas pricao sa menadzerom, dovoljno je da znate engleski i da imate bar neko iskustvo, vjerujem da su nasi ljudi daleko pametniji od indijaca i zutih kroz 20ak dana cet3 uci u stos.. takodje ima opcija da radi kao food runner ili assistant a da primate platu waitera jer ovde su trazeni bijeli ljudi to je sva poenta. Pozdrav.

Sent from my SM-G530FZ using Tapatalk


Offline Euronymous

  • Registered
  • *
  • Posts: 228
    • View Profile
Re: Konobari hostesse kuvari etc..
« Reply #5 on: 24/September/2015 »
Tačno mi dođe da i ja odem u kelnere iako ne znam to niti sam ikada voleo taj posao, samo da što pre napustim ovu bednu državicu  :rofl:
Prosečni se zlopate drndajući lopate.

Offline murgavi92

  • Registered
  • *
  • Posts: 297
    • View Profile
Re:
« Reply #6 on: 24/September/2015 »
Moze brate... dobices platu waitera a radit ces kao assitant neko vrijeme.. cv na mail gore.. bitno da si bijelac i engleski.

Sent from my SM-G530FZ using Tapatalk


Offline Euronymous

  • Registered
  • *
  • Posts: 228
    • View Profile
Re:
« Reply #7 on: 24/September/2015 »
Ma nikad nisam to radio a vala treba naci i preporuke. Sacekacu jos neko vreme za ovo moje HVAC. Hvala covek u svakom slucaju sto delis informacije, a evo i poslove, sa nama! :)
Prosečni se zlopate drndajući lopate.

Offline murgavi92

  • Registered
  • *
  • Posts: 297
    • View Profile
Re: Konobari hostesse kuvari etc..
« Reply #8 on: 15/October/2015 »
Ako je neko zainteresovan za waiter poziciju u francuskom restoranu evo email na koji mozete poslati cv Franck.Mottais@venetianvillage.ae i direktno dolazite ne placate nikakve provizije. Napisite u mailu da ste preporuceni od Ogi'a. Pozdrav