Author Topic: My Happy Story  (Read 13309 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline moreplovac001

  • Registered
  • *
  • Posts: 63
    • View Profile
Re: My Happy Story
« Reply #15 on: 05/October/2015 »
Pozdrav drugari sa foruma,

nastavak price...
sve nam super svaki dan putujemo negdje ali ne puno daleko, vecinom po BiH i Hrvatskoj..
i onda bum, iznenadjenje od njenih roditelja, zovu nas na skype da nam saopste da nas na obiljezavanje mjesec dana braka salju na kruz po evropi koji traje 13 dana(Spanija,Francuska,Italija,Grcka i Turska), idemo za 7 dana. U pitanju je brod NCL Spirit, fakat ce mi biti neobicno biit kao gost na kruzeru nakon sto sam nepuna 4 mjeseca radio na istom 7 dana u sedmici, al na dobre stvari se lako naviknuti sigurno, ali i dalje mislim da cu biti u tripu da moram "goste" da pustam ispred sebe bilo gdje  oT  .  
I poslije kruza, iskrcavanje u Veneciji, slag na tortu salju nas iz Venecije u Paris na 5 dana.
Toliko od mene zasad, javim vam se poslije kruza, dok vidim kako je to biti gost na bivsem radnom mjestu  :)

 :uzdravlje:

Offline pspman

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 892
    • View Profile
  • Country: Serbia
  • Company: Princess Cruises
  • Recruitment Agency: Safe Cruise
  • Job Title: Asst. Photo Manager
Re: My Happy Story
« Reply #16 on: 05/October/2015 »
 :run: :run:

Offline svašta

  • Registered
  • *
  • Posts: 724
    • View Profile
Re: My Happy Story
« Reply #17 on: 06/October/2015 »
salju na kruz po evropi koji traje 13 dana(Spanija,Francuska,Italija,Grcka i Turska), idemo za 7 dana. U pitanju je brod NCL Spirit

 :D gotiva. ja cu bit na spiritu tada. mora neko i raditi dok se vi za*****avate :P

Offline mysterion:)

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 5
    • View Profile
Re: My Happy Story
« Reply #18 on: 08/October/2015 »
Čestitke i sve najbolje u budućnosti a posebno puno zdravlja.  :clapping: