Author Topic: Glavni intervju Princess Cruises, Sept 2015  (Read 2640 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline AD92

  • Registered
  • *
  • Posts: 2
    • View Profile
Glavni intervju Princess Cruises, Sept 2015
« on: 25/September/2015 »
E posto sam novi, nisam znao gdje da podjelim svoje iskustvo pa cu ovdje posto mi je najveca frka bila oko ovog glavnog intervjua.

E ovako da opisem od samog pocetka kako je to islo.
Nasao sam Safe Cruise genciju na netu. Agencija je u Beogradu i stvarno su super, pomazu i gledaju da ti bude sto lakse.
Javio se mailom i dobio odgovor da konkurisem za UTILITY CLEANER poziciju jer je ulazna na brod i poslije prvog ugovora mogu ici gore.

Dobio sam poziv telefonom gdje su samnom pricali na engleskom jeziku i onda su dogovorili skype intervju za sedam dana,
tada me je pozvao gospodin Ivan Lestanin i trazio da se predstavim i kazem iskustvo iz CVa koji sam vec prije poslao.
Sve je proslo super , Ivan je jako prijatan. Na kraju mi je trazio da dodjem u Beograd 1.9 i da prikupim dokumente i ponesem 50eur za prevod.
(Diploma, uvjerenje o nekaznjavanju, kopiju pasosa...)

Nakon sto sam predao to sve u Beogradu dobio sam mail sa zakazanim treningom i terminom za Marlins test.
Marlins je djecija igra imao sam oko 85% a 70% je za prolaz.

Trening je super stvar, predavanja nam je drzao Djordje, super momak trudi se da nam docara svaki detalj koji predaje, tako da znate
skripte koje dobijete na mail ne morate da ucite i da se opterecujete njima.
Trening mi je trajao tri dana i treci dan smo radili neki Princess test nista strasno, ko je pazio na treningu salom ce da ga popuni a iz njega su pitanja i na intervju.

Nakon toga kroz 3 sata dolaze italijani i ulaze u hotel, mi se lagano sabjeremo dok Emilija iz agencije nam daje raspored ko ce kako da ide.
Usao sam i pozdravio (glavno je imat blagi osmjeh na licu) nakon cega mi je receno da sjednem i krenuli smo, prvo pitanje je bilo da se predstavim i ja sam krenuo, prekinut sam ubrzo i krenula su pitanja vezana za CV, par pitanja o iskustvu , dakle ko je friziro CV neka se potrudi da ga nauci.

I ostala pitanja su bila USPH i Three bucket system. Sve je bilo prelagano i nema potrebe o brigama nekim.

Kroz tri dana sam dobio potvrdu da sam dobio posao.

Sada cekam na medical i vizu.

Svim buducim kandidatima zelim srecu.  :plovim:

Offline CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: Glavni intervju Princess Cruises, Sept 2015
« Reply #1 on: 25/September/2015 »
Sretno momak  :clapping:
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline amerigo

  • Registered
  • *
  • Posts: 42
    • View Profile
Re: Glavni intervju Princess Cruises, Sept 2015
« Reply #2 on: 25/September/2015 »
Prosao i ja taj glavni intervju za poziciju plumbera, danas mi javili  :run:

Offline AD92

  • Registered
  • *
  • Posts: 2
    • View Profile
Re: Glavni intervju Princess Cruises, Sept 2015
« Reply #3 on: 25/September/2015 »
Hvala, sretno svima  :uzdravlje:

Offline Zliigac

  • Registered
  • *
  • Posts: 109
    • View Profile
Re: Glavni intervju Princess Cruises, Sept 2015
« Reply #4 on: 25/September/2015 »
Pre svega CESTITAM....a sad imam da dodam da ce ta sreca brzo da ti utihne cekajuci na ukrcaj kao i svima nama....doduse ti za utility mozda odes brze  ;)

Offline pspman

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 892
    • View Profile
  • Country: Serbia
  • Company: Princess Cruises
  • Recruitment Agency: Safe Cruise
  • Job Title: Asst. Photo Manager
Re: Glavni intervju Princess Cruises, Sept 2015
« Reply #5 on: 25/September/2015 »
dobio odgovor da konkurisem za UTILITY CLEANER poziciju jer je ulazna na brod i poslije prvog ugovora mogu ici gore.




jedna od velikih lazi ,ali dobro.... Nek je sa srecom i da sto pre odes ))  :money: