Author Topic: Sta ocekivati na intervjuu sa gospodinom Marekom iz GCCL?  (Read 4445 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline srdjo

  • Registered
  • *
  • Posts: 54
    • View Profile
Dakle, u utorak imam glavni intervju preko skaypa sa gospodinom Marekom iz GCCL za poziciju Cabin Steward...

Jel imao neko intervju, kakvi su utisci, pitanja, sta da ocekujem, sta da pripremim malo bolje,...?  :rolleyes:
...nisam se nadao da ce pozvati kad ono stize mejl... :yeah:

Offline srdjan1992

  • Registered
  • *
  • Posts: 9
    • View Profile
Ja sam imao juce intervju upravo sa Marekom...Pozicija za koju sam aplicirao je kitchen steward...
Posto nikad nisam radio na brodu, on mi je objasnjavao kako tamo izgleda zivot, rad, u principu sve ono sto znam iz iskustva drugih...
Takodje ono sto ce te sigurno pitati je kako izgleda jedan tvoj radni dan, i da mu objasnih sta je tvoj posao... Pricace ti o uslovima (plata + tips, duzina ugovora, godisnji odmor, itd..)

I pitace te da li imas neko pitanje, spremi neko cisto da ne bude da nisi zainteresovan :)

Ja inace odlicno govorim engleski, sto mi je on sam i rekao na kraju razgovora, tj da je moj engleski verovatno najbolji koji je do sada cuo (za moju poziciju) :)

Razgovor smo zavrsili tako sto je rekao da ce mi javiti rezultate intervjua za par dana, u principu profesionalan i prijatan lik, samo opusteno i srecno !  ;)



 


Offline srdjo

  • Registered
  • *
  • Posts: 54
    • View Profile
Hvala imenjace, isto bih ga opisao...:) ...zao mi sto nismo imali vise vremena, otisao bi po kafu pa da se ispricamo k'o ljudi... :D

...legenda lik, opustena prica o svemu, smijali se pola razgovora...rekao je sutra ujutru javiti jel pozitivno ili negativno...

Takodje me pitao o trenutnom poslu i u slucaju da dobijem posao pita kad bi mogao biti na brodu, reko 10 dana, kaze nek bude 15 da ne zuris... :D

...pitao ga za promociju, kaze preporucio bih ti Cabin Stewarda zato sto je prvi ugovor al ako se pokazes nakon 2-3 mjeseca kad neko od visih pozicija ode mogao bi dobiti promociju... :yeah:

Sad cekam rezultate... :embarrased:

Offline srdjan1992

  • Registered
  • *
  • Posts: 9
    • View Profile
Da da.. zaboravih da spomenem da je i mene pitao za datum eventualnog ukrcavanja, i nasli smo se na nekih 15 dana  :)

Ja sam juce trebao da dobijem odgovor, ali nisam, no nema veze dacu im 3,4 dana fore posto su i oni verovatno u guzvi... Tako da u slucaju da ne dobijes odgovor odmah sutradan, da se ne razocaras :D

Ako kojim slucajem dobijes odgovor pre mene, pisi ovde sta i kako to izgleda, a i ja cu cim dobijem  ;)

Offline srdjo

  • Registered
  • *
  • Posts: 54
    • View Profile
Nista ni meni...citav dan na poslu, svakih pola sata sam trcao na komp da provjerim... :rofl:

...nasao sam ga na FB-u, ako ne stigne odgovor ubrzo pisacu mu tamo, vjerovatno ga je lakse uganjati nego na mail...

Offline srdjan1992

  • Registered
  • *
  • Posts: 9
    • View Profile
Ja sam ga pitao na skajpu kada ce mi javiti rezultate intervjua, ako mi nesto odgovori javljam ti da ga uganjas preko skajpa :)

EDIT:

Evo upravo odgovorio da se izvinjava sto nije u utorak, i kaze mi da ce mi danas odgovoriti...tako da i ti ocekuj danas sutra odgovor pa ako ne bude, pitaj ga preko skajpa :D

Offline srdjo

  • Registered
  • *
  • Posts: 54
    • View Profile
Hvalaa na info, bice valjda u toku dana...xD

Offline srdjan1992

  • Registered
  • *
  • Posts: 9
    • View Profile
Dobio sam mail, prosao sam intervju, sad treba da se sredjuju i prikupljaju dokumenta pa da se ceka datum za ukrcavanje :)

Offline srdjo

  • Registered
  • *
  • Posts: 54
    • View Profile
 :run:

Cestitke, isti slucaj i kod mene...sad zavrsiti papire pa mozda upadnemo krajem sezone...:)

Offline al.zahiri

  • Registered
  • *
  • Posts: 9
    • View Profile
nadajte se vi samo vam to preostaje kada imate posla sa amaterima