Author Topic: Cunard, Buffet Steward. Prošao uspešno intervju.  (Read 2492 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline the clansman

  • Registered
  • *
  • Posts: 4
    • View Profile
Pozdrav svima.

Imam iskustva as Kouzonom, Employment Power-om, dobio sam ugovor za Cunard, pa sam odlucio da svoje iskustvo podelim sa vama.
Ukratko, prvo sam kontaktirao Kouzon na preporuku nekoliko ljudi. Isao na obuku 3 Dana BG, 18000, prosao nekoliko pripremnih intervjua sa ljudima is kouzona (2 Skype, 3telefonom).
Intervju u skoplju - regruter mi kaze pre intervjua da ne moze ta pozicija, moze jedna nize (inace pozicija koju su mi savetovali ljudi is agencije po iskustvu i znanju koje sam pokazao).
3 meseca posle intervjua nisu javili rezultate..

A onda kada su javili rekli su da je cena njihovog sudskog tumaca 15000 da prevede dokumentaciju koja je neohodna.
Nisu dozvolili da mi tetka, koja je sudski tumac prevodi dokumentaciju... u ugovoru koji smo potpisali se pominje sertifikat po zavrsetku obuke.
Na moje pitanje o sertifikatu proslog meseca s rekli da su poslali obicnom postom i da je postar izgubio, i da CE uskoro poslati nove preporuceno  oT

U medjuvremenu, kontaktirao sam Employment Power koji mi je prosle godine rekao da trenutno nema nista za nas sa ovih prostora.
Posle sedan dana mi je zakazan intervju za Cunard.
Prosao uspesno intervju, koji je odrzan sat vremena pre zakazanog! Trajao 15 minuta najvise..
Posle dva dana se javio Andrej i rekao da sam prosao. I sva moja komunikacija od tada je sa HR sluzbom. Bez pripreme, obuka, tumaca...
Ako mogu nekako da pomognem, pitajte slobodno

Ukrcaj 17.okt Southampton QM2 :party:

Mirno more

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: Cunard, buffet steward
« Reply #1 on: 30/September/2015 »
Quote
Bez pripreme,obuka,tumaca...

zato će te vjerovatno oprati sa kartom ..  +U+

Inače, čestitam na dobivanju posla ..  :clapping:
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline pcelica_maja

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 222
    • View Profile
Re: Cunard, buffet steward
« Reply #2 on: 30/September/2015 »
zato će te vjerovatno oprati sa kartom ..  +U+

Cunard placa karte i tamo i nazad :money: