Author Topic: Prezentacija 5.10.2015  (Read 2137 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline s0lved

  • Registered
  • *
  • Posts: 63
    • View Profile
Prezentacija 5.10.2015
« on: 03/October/2015 »
Pozdrav raja,odmah na pocetku da se izvinim ako su ova pitanja vec bila postavljena (a vjerovatno jesu -()- ) ,posto sam pozvan na prezentaciju u pon,05.10.2015,interesuje me da li moram da printam CV i da ponesem sa sobom (vec sam ga slao preko maila sa slikom gospodji sa kojom sam se cuo) ? Zivim u Zenici,a moram da idem za Banja Luku tako da mi svaka informacija dobro dodje,jer ne mogu otici nazad ako nesto zaboravim :D .Razumijem ovo za preliminarni intervju gdje pricas na engleskom,to mi nije problem,sta nakon toga ako prodjes ? Kako,sta za ljekarski pregled ? Da li to dodje nakon razgovora u Skoplju ili ?


Hvala unaprijed :)

Offline Lopsis

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 90
    • View Profile
Re: Prezentacija 5.10.2015
« Reply #1 on: 04/October/2015 »
Nista te ne kosta da poneses, od viska glava ne boli...
Znam da panika radi, al vjeruj sve ce ti da bude objasnjeno, tako da no sikirli man, be hairli man   :deda:
Sretno nicaZe!
Sent from my Nokia 3310 using Tapatalk

Offline s0lved

  • Registered
  • *
  • Posts: 63
    • View Profile
Re: Prezentacija 5.10.2015
« Reply #2 on: 04/October/2015 »
Nista te ne kosta da poneses, od viska glava ne boli...
Znam da panika radi, al vjeruj sve ce ti da bude objasnjeno, tako da no sikirli man, be hairli man   :deda:
Sretno nicaZe!

E hvala puno drug,thats what I needed  :uzdravlje:

Offline s0lved

  • Registered
  • *
  • Posts: 63
    • View Profile
Re: Prezentacija 5.10.2015
« Reply #3 on: 08/October/2015 »
Da se javim,ziv sam ;D . Sve pohvale za kouzon agenciju,pogotovo Borceta  :clapping: .Covjek sve objasni,kako,sta,dobiju se knjige sa svim i svacim,kokteli,salate,dressinge za salatu itd itd.Stvarno nemam niti jednu zamjerku.Ovaj kurs mozda i nije za nekoga ko ima vec dugogodisnje iskustvo kao konobar ili sanker,ali za nekoga ko nema pojma u sta se upusta (kao ja :D ),ovaj trening je i vise nego neophodan.
Jos jednom,svaka cast Borcetu,i sretno mojim kolegama koji bi uskoro trebali na razgovor u Skopje,i nakon toga na Viking  :uzdravlje: