Author Topic: Da li vas mogu proveriti kada aplicirate za drugu kompaniju  (Read 3173 times)

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Offline marko2110

  • Registered
  • *
  • Posts: 1
    • View Profile
     Odradio sam dva ugovora princessu i stigao mi je raskid od shore side mannagmenta zbog appraisela i komentara supervizora.    Imao sam odlican prvi ugovor sa dobrom ocenom dok sam na drugom imao konstantan problem sa supervizorom i zavrsilo se tako da me je covek ocrnio do daske.  Napisao je i ono sto jeste ali svakako dosta sto i nije tacno sa ociglednim ciljem da me naknadno otpuste.  Na primer napisao da sam napadao crew membere a to se nikada nije desilo i da sam imao puno primedbi od putnika sto isto nije tacno.   Zalio sam se agenciji koja nas zastupa i od koje mi je stigla ta odluka ali niko mi nista nije odgovorio.    E sada, hocu da apliciram za drugu kompaniju i za drugu poziciju i ne znam da li mogu da provere moj status sa princessa i da li mogu da taj appraisal sa drugog ugovora laziram i da promenim komentare.  Da li kompanije saradjuju i da li mogu da me isproveravaju ?     Ili je bolje da ne prijavljujem da sam uopste radio na brodu ?

Offline wolfns

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1280
    • View Profile
  • Country: Neverland
  • Company: Shoreside negde u Carnival Corp
  • Recruitment Agency: Safe Cruise
  • Job Title: ex Elec Officer
Niko to ne proveraa za neke nize pozicije. Za jace oficirske rankove je prica malo drugacija (mada i tu slabo ko sta gleda), al ovako mozes slobodno radit sta hoces...
Uzmes i konvertujes PDF u DOC, izmenis i resen problem...
No trees were destroyed while posting this, however, a significant number of electrons were terribly inconvenienced

Offline Vlado487

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 192
    • View Profile
  • Country: Republic of Srpska
Ne postoji ta tzv ''crna knjiga'' ili baza podataka gdje kompanije mogu da provjere koga zaposljavaju...

To su mi i advokati rekli...


Offline maredelboy

  • Registered
  • *
  • Posts: 153
    • View Profile
Pogledaj poruku u inboxu

Offline Vlado487

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 192
    • View Profile
  • Country: Republic of Srpska
Nema nista u inboxu tebra?!

Offline maredelboy

  • Registered
  • *
  • Posts: 153
    • View Profile
Sad mora da ima ;)

Offline Vlado487

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 192
    • View Profile
  • Country: Republic of Srpska
Nema brate, izgleda kad sam brisao poruke pa obrisah mozda i tvoju...

Posalji opet...

Offline maredelboy

  • Registered
  • *
  • Posts: 153
    • View Profile
Haha, mali nesporazum.
Kada sam napisao ovo za poruku, mislio sam na Marka  :D