Author Topic: Posao spasioca ili nesto drugo  (Read 2897 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline skomi

  • Registered
  • *
  • Posts: 6
    • View Profile
Posao spasioca ili nesto drugo
« on: 18/October/2015 »
Pozdrav drustvo nov sam na forumu i vec nekoliko nedelja po njemu citam, ima dosta korisnih informacija i hvala svima na tome  :uzdravlje: iskreno zelio bi otici i raditi na jednom od kruzera, zavrsio sam Trgovacku skolu bavim se trgovinom od kako sam je zavrsio ali se pored toga od poslova bavim i spasilackim poslom koji je sezonski, odsluzio vojni rok, nijedan posao mi nepada tesko niti da budem na nogama po 12 sati  oT engleski govorim bez problema  :banana: dali mozete da mi kazete koje su zarade i sta bi bilo najbolje za mene da trazim pa da mogu ko covek da posaljem cv i da  :pilot:

Offline legionnaire007

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1350
    • View Profile
Once a sailor, always a sailor.

Offline skomi

  • Registered
  • *
  • Posts: 6
    • View Profile
Re: Posao spasioca ili nesto drugo
« Reply #2 on: 18/October/2015 »
Hvala vam mnogo kkoliko sam uspeo da procitam oni traze godinu dana ranog staza to mi je malo problematicno posto nemam radnog staza,  :hehe: jos nesto gleda razmisljam mogo bi se zaposliti kao prodavac suvenira kafe ili slicno  :embarrased: jel se zna kolike su zarade od prilike posto ne mogu da pronadjem nigde nista o tome  -()-

Offline CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: Posao spasioca ili nesto drugo
« Reply #3 on: 19/October/2015 »
... to mi je malo problematicno posto nemam radnog staza,  

Znači to ti predstavlja problem?
A ovo "bring the magic to life" ti je ok? Znači možeš "oživjeti magiju" kako bi pružio vanzemaljsku uslugu, a ne možeš izmagijati godinu dana radnog staža?
 no;;;

I nemoj da duplaš postove jer ću ja da ti pokažem šta je magija  :ban:
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline skomi

  • Registered
  • *
  • Posts: 6
    • View Profile
Re: Posao spasioca ili nesto drugo
« Reply #4 on: 19/October/2015 »
hvala admine nece se ponooviti ovaj forum mi je mnogo pomogao hvala svima  :uzdravlje:

Offline legionnaire007

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1350
    • View Profile
Re: Posao spasioca ili nesto drugo
« Reply #5 on: 19/October/2015 »
 :rofl: Šefe, uvijek kad izgubim volju za svime, ti mi vratiš želju za životom svojim smislom za humor :rofl:


skomi piši što se traži, ne traže oni formalno iskustvo, radnu knjižicu itd - a papir sve trpi... ionako kao spasioc na disney-u ideš na obuku u Floridi, čini mi se, i prolaziš testove za certificiranje prije samog broda tako da nije problem. imaš sve o zaradama po forumu, čitaj samo. Sigurno su bolje nego u Majci Srbiji (ili Hrvatskoj)  :plovim:
Once a sailor, always a sailor.

Offline skomi

  • Registered
  • *
  • Posts: 6
    • View Profile
Re: Posao spasioca ili nesto drugo
« Reply #6 on: 21/October/2015 »
hvala mnogo  :yeah:

Offline legionnaire007

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1350
    • View Profile
Re: Posao spasioca ili nesto drugo
« Reply #7 on: 21/October/2015 »
hvala tebi što čitaš forum, vratiti će ti se tisuću-struko (izmišljat ćeš riječi i ti  :rofl: ) kad dođeš na brod a i puno prije :) sretno  :uzdravlje:
Once a sailor, always a sailor.