Author Topic: ja bih radije ponio trik-majice nego majce sa kratkim rukavima?  (Read 2211 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline RookieMNE

  • Registered
  • *
  • Posts: 43
    • View Profile
Da li kompanija ima neku politiku sto se tice onog sto se nosi ispod kosulje, ja bih radije ponio trik-majice nego majce sa kratkim rukavima?
I da li postoji mogucnost da ne bude broja odmahg za cipele, jer ja nosim 47, je bolje da kupim ovamo? Mogu li Reebok Classic koje su totalno crne, stim sto to nisu cipele vec patike? Koje cipele bi preporucili?

Offline udav007

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 426
    • View Profile
Za koji se posao i koju kompaniju interesiras ? Sto se tice Disney-a i diningrooma i bara, dok su cipele slip resistant i crne boje, sve je ok. Vidim dosta ljudi radi i u nekim vise nalik teniskama nego cipelama, ja sada radim u sketchers crnim prije bi ih nazvao natikacama i papucama nego cipelama,haha, ali dosta fino izgledaju, tako da nemam problema. Sto se tice donjeg rublja, potkosulja idr, dok izgleda pristojno sve je dopusteno.  Ovisi na koji brod ides i gdje se ukrcavas, ali svakako bih ti savjetovao da ne kupujes cipele kuci ( osim ako ti kompanija to ne savjetuje ). Koliko znam na svakom brodu mozes kupiti radne cipele, koje se na Disneyu naplacuju 50 ak dolara ( iako su te cipele smece kao i vecina sto kuci mozes kupiti ) , ali barem nisu preskupe, tj. cisto sumnjam da kuci mozes naci neke slip resistant radne cipele za 50 dolara. 47 broj nije problematican, imam ga i ja, moj ti je savjet da ne kupujes kuci cipele vec da ih kupis na brodu , osim ako ti kompanija drugacije ne rece/savjetuje! Ja sam prije odlaska na Disney dobio email sa brosurom i slikama kakve cipele Disney dopusta, i savjet da ne kupujem kuci vec da ih kupim kada dodem na brod. Crne reebokice sam i ja mislio kupit, ali ipak radim u restoranu pa sam se odlucio za skecherice koje su zrno finije od tenisica.


Sent from my iPad using Tapatalk

Offline RookieMNE

  • Registered
  • *
  • Posts: 43
    • View Profile
Ass. waiter, na Royalu. Brod je Allure of the Seas. Hvala na odgovoru, onda cu se ipak odluciti za trik majice, jer sam na njih navikao, i komotnije se osjecam i radim u njima, nego sa majicom kratkih rukava.

Sto se tice cipela bolje onda ne bacam pare, nego da uzem na brodu.

Offline Sale Mostar

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 74
    • View Profile
Bijele majice kratkih rukava bez vidljivih znakova (sto su u ostalom i HACCP-ova pravila).Sto se tice cipela,ja bi ponio svoje neke cipele za svaki slucaj.