Author Topic: Gospodja (Jasna Ljuca) iz Sarajeva  (Read 6944 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline tasmanian

  • Registered
  • *
  • Posts: 5
    • View Profile
Gospodja (Jasna Ljuca) iz Sarajeva
« on: 23/December/2009 »
pozdrav svima. evo novi sam na forumu ali vec dugo citam sta pisete. danas sam kontaktirao jednu gospodju (Jasna Ljuca) iz Sarajeva povodom zaposljenja na brodovima preko Employment-power kompanije. trazila je od mene da joj posaljem na mail kopiju pasosa, CV, uvjerenje o nekaznjavanju i sliku 5x5 i da ce me ona obavijestiti o datumu intervijua. inace sam iz Tuzle, imam dosta iskustva kao konbar, prodavac i komercijalista. ona mi kaze da ce na osnovu CV-a napraviti prijedlog pozicije za koju bih mogao aplicirati.

molim moderatora da temu premjesti ako misli da je off, i sve ostale da napisu ako znaju ista o agencijama koje vrse zaposljavanje iz sarajeva, osnosno BIH

pozz

Offline gab

  • Registered
  • *
  • Posts: 42
    • View Profile
Gospodja (Jasna Ljuca) iz Sarajeva
« Reply #1 on: 23/December/2009 »
pozdrav tasmanian!
evo i ja sam iz sarajeva. imala sam prilike sresti se s godpođom Ljuca, budući da sam kao prvu opciju imala posao na kruzeru. Taj intervju/predselekcija s Employment powerom ti je u suštini samo usmena, kratka provjera engleskog te ujedno razgovor o prethodnom iskustvu i najboljoj poziciji koja bi ti pasala. Bitno ti je poslati ili donijeti na razgovor samo CV na engleskom i kopiju pasoša, ostalo možeš i poslije. Na razgovoru budu Andrej i Tomislav iz EP. Poslije ti pomognu popuniti aplikaciju i sve ostalo. Obično se održava u njihovom predstavništvu  u Logavinoj 5.

Što se tiče ostalih agencija, kao što si mogao vidjeti na forumu, nema ih u BiH. Imaš samo tu posaonabrodu.ba koja izgleda ne funkcionira.

Sretno!

Offline Dino82

  • Registered
  • *
  • Posts: 286
    • View Profile
Odg: Gospodja (Jasna Ljuca) iz Sarajeva
« Reply #2 on: 23/December/2009 »
i sam isao preko Jasne na prvi interivju,mogu reci da je zena skroz al skroz ok i da nije prevara nikakva,znam iz vlastitog iskustva.a u BiH nema vise agencija,znam samo da ima jos jedan covjek u Banja Luci(cini mi se) koji radi isti posao kao i jasna   :uzdravlje:

Offline DeviousMind

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 245
  • Sir a medical condition prevents me from shaving.
    • View Profile
Odg: Gospodja (Jasna Ljuca) iz Sarajeva
« Reply #3 on: 23/December/2009 »
i ja sam iz zenice , isto sam kao i dino bio to kod gospodje jasne , ona je tu vise manje posrednik samo, kad odes u beograd ili zagreb na intervju to je vec glavno ono, ali ako imalo znas engleski i voljan si dobijes posao brate




EDIT:
gab da li si dobila posao i kad ides ako jesi, ja trebam u miamiju biti 15tog januara znaci ovda bi isao mozda 13tog(nisam jos dobio kartu)
Private the Penguin: Skipper. Shouldn't we tell them that the boat is out of gas?
Skipper the Penguin: Nah! Just smile and wave, boys. Smile and wave.

Offline gab

  • Registered
  • *
  • Posts: 42
    • View Profile
Odg: Gospodja (Jasna Ljuca) iz Sarajeva
« Reply #4 on: 23/December/2009 »
@DeviousMind:
sve je bilo okej, prošla sam za photo/shop, ali sam u međuvremenu saznala za riječni brod, prošla intervju i sad čekam ugovor..  :D

sretno! javi se kad zaploviš!  :plovim:

Offline Benny80

  • Registered
  • *
  • Posts: 8
    • View Profile
Re: Gospodja (Jasna Ljuca) iz Sarajeva
« Reply #5 on: 03/September/2010 »
Pozdrav
  I ja sam isao preko gosp. Ljuce, iz Jajca sam, vrlo brzo i ugodno mi je bilo odgovoreno na moj mail-upit za posao,  poslao sam joj CV preko maila, kandidat za Purser, i konktaktirao me neko iz Zg, nakon razgovora na vise jezika mi je receno da ce za koju sedmicu biti razgovor u Sarajevu, pa eto....iscekujem poziv :)

Offline Bosanac

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 51
    • View Profile
Re: Odg: Gospodja (Jasna Ljuca) iz Sarajeva
« Reply #6 on: 27/December/2010 »
i ja sam iz zenice , isto sam kao i dino bio to kod gospodje jasne , ona je tu vise manje posrednik samo, kad odes u beograd ili zagreb na intervju to je vec glavno ono, ali ako imalo znas engleski i voljan si dobijes posao brate




EDIT:
gab da li si dobila posao i kad ides ako jesi, ja trebam u miamiju biti 15tog januara znaci ovda bi isao mozda 13tog(nisam jos dobio kartu)

pozdrav lave i ja sam Zenicanin  , jel ima nas Zenicana toliko na brodovima da napravimo udruzenje  ???