Author Topic: Viking River Cruises Interview - Bulgaria 10th of December  (Read 2192 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline GorNik

  • Registered
  • *
  • Posts: 2
    • View Profile
Cao svima.

Hteo bih nekoga da mi odgovori dali ide na ovaj interview?

Takodje, da mi neko kaze kak izgleda intervju kod Viking-a? Koji su im generalni pitanja? Sta mogu ocekivati? Kakav tip pitanja? Na sta najvise da obratim paznju u toku interview-a.

Da budam realan, aplicirao sam za dishwasher-a, sa cilju da sto laksije udjem u kompanija pa ako bilo koga ima licno iskustvo vezano sa intervju i posao koji se radi na brodo bilo bi super da kaze par reci.

Nadam se da sam pogodio temu, sa obzir da sam novi clan tu na forum.

Sretno svima, ocekujem vas odgovor.

Pozdrav,
Makedonac

Offline Sale Mostar

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 74
    • View Profile

Ja idem na interviju u Zagreb krajem mjeseca,doduse na poziciju konobara.
Malo cu se raspitati kad bude interviju kod drugih za tvoju poziciju,sta i kako,pa ti objasnim kad se vratim.
Pozz

Offline GorNik

  • Registered
  • *
  • Posts: 2
    • View Profile
Dobio sam povik sa agencije da krenem polako sa pripreme za intervju ali po ono sto mi je cura rekla preko telefon, meni me iznenadila malo. U prethodnom postu sam objasnio da sam aplicirao kao dishwashera ili kitchen stuard, kako god. U razgovorima sa prethodnih kandidata koji su prosli intervju na Viking za ova pozicija, momak mi je rekao da je intervju vrlo kratak, oko 5 min, dobijas standard pitanja cisto da vide kako ti ide sa engleskom. Cura s kojom sam pricao po tel od agencija mi je rekla drugaciji prikaz. Kako cu imati dva dela intervju-a, prvo razgovor standardni prvog dana ali vec sutra imam praktican del koji je sastavan segmen sa intervju-a.

Pitanje do vas iskusknijih. Da mi malo objasnite sta bih ovo znacilo? Naravno, pitanje vaze za sve one koji su prosli ovakav tip intervju-a.

Hvala svima na vas ljubezni odgovor.