Author Topic: Odgoda odlaska na brod?  (Read 4607 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Alen2909

  • Registered
  • *
  • Posts: 11
    • View Profile
Odgoda odlaska na brod?
« on: 25/December/2009 »
imam problem. moglo bi se reći da sam u malo žešćoj dilemi.

pošto sam dobio otkaz u svojoj bivšoj firmi kad se saznalo da idem na brod, nenadano sam, nakon mjesec dana nezaposlenosti pozvan na intervju za jednu veeeeliku kompaniju u Hr, koji su mi dali ugovor do 30. 06. 2010. plaća je i više nego dobra, za naše uvjete, a ja bih ipak htio na brod.

kako postoji mogućnost da se taj ugovor neće produžiti, neznam što da radim. ako zovu na brod u 2. mjesecu, mogu li ja to odgoditi do početka 7 mjeseca? ne brinu me novci koje sam do sad potrošio na odlazak i sve to, nego da ću odbiti brod, i onda početkom 7. mjeseca opet biti nezaposlen....

svaki savjet je dobrodošao.

hvala vam prijatelji, i svako dobro.

Offline neno_pula

  • Registered
  • *
  • Posts: 195
  • He who dares wins
    • View Profile
Odgoda odlaska na brod?
« Reply #1 on: 25/December/2009 »
imam problem. moglo bi se reći da sam u malo žešćoj dilemi. pošto sam dobio otkaz u svojoj bivšoj firmi kad se saznalo da idem na brod, nenadano sam, nakon mjesec dana nezaposlenosti pozvan na intervju za jednu veeeeliku kompaniju u Hr, koji su mi dali ugovor do 30. 06. 2010. plaća je i više nego dobra, za naše uvjete, a ja bih ipak htio na brod.

kako postoji mogućnost da se taj ugovor neće produžiti, neznam što da radim. ako zovu na brod u 2. mjesecu, mogu li ja to odgoditi do početka 7 mjeseca? ne brinu me novci koje sam do sad potrošio na odlazak i sve to, nego da ću odbiti brod, i onda početkom 7. mjeseca opet biti nezaposlen....

svaki savjet je dobrodošao. hvala vam prijatelji, i svako dobro.
mozes odgodit na par mj.samo reci agentici da bi isao tad i tad ona posalje u kompaniju i rjeseno
ja sam odgodio od 7 mj. pa sam odgodio u 12 mj. i eto idem sad 28.1

Offline CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Odg: Odgoda odlaska na brod?
« Reply #2 on: 25/December/2009 »
Svakako odgodi odlazak na brod. Ako i propadne, ima jos agencija i interview-a.
Na brod mozes otici sve do neke 30-e godine zivota.

Ako se posao u Hr pokaze ok, i ako ti produze angazman (to su 2 ako) nemoj ni ici na brod.
Pogotovo ako je firma velika i placa iznad prosjeka.

 :uzdravlje:
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline runner

  • Registered
  • *
  • Posts: 77
    • View Profile
Odg: Odgoda odlaska na brod?
« Reply #3 on: 02/January/2010 »
Ej, pa kod tebe se nesto i desava :).
Ja sam skoro pa odustao od cekanja i poceo da ganjam sve i svasta na kopnu, ali nadao sam se da do sada sam vec trebao biti na brodu...
S druge strane na kopnu sve nestabolno, pogotovo na balkanu, bingo je imati posao a kamo li placen posao ;).
Tako da na kraju ipak se nadam brodu...
Ti ne cekaj nista nego zgrabi svaku priliku pred sobom...
Lijep pozdrav i sretna nova godina!