Author Topic: careercenter.rs  (Read 4137 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline nemanjat

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 22
    • View Profile
careercenter.rs
« on: 12/November/2015 »
Da li je neko cuo za ovu agenciju careercenter.rs?

Postovani Nemanja

Troskovi od 5900 din su za usluge naseg centra za prevodjenje na svedski jezik i pravljenje vaseg portfolia a troskove prema nama ostale snosi poslodavac kada se dobije posao. Od troskova imate kasnije kada se pronadje poslodavac za vas 2000 sek ili 210eura za troskove prema ambasadi svedske za radnu dozvolu koju placate u ambasadi.Svedski nije neophodan je`l se uci kada se dobije radna dozvola u Svedskoj i obavezan je radi brzeg integrisanja u sistem. Slobodno posaljite upuit za vise informacija ili nas pozovite telefonom.

Sta mislite?

Saradnju sa ljudima iz Srbije imamo mesec i po dana od dana registracije firme u Srbiji a nas centar u Svedskoj posao vec radi 3 godine sa gradjanima poljske ali je procedura za njih brza jer su gradjani EU.
Za dalju saradnju da vam mi radimo portfolio i prosledjujemo dalje ka poslodavcima trebaju nam neki podaci o vama :
- ukratko o vama do 200 reci (vase osobine,karakter,hobiji,intresovanja) nesto kao cv i motivaciono pismo
- slike 2 (jedna normana kao za cv i jedna gde ste u svom prirodnom okruzenju sto je vezano za posao koji trazite)
- pozicije za koje biste zeleli da mi apliciramo za vas kod poslodavca
- uplata na tekuci racun careercenter
/ Banka: Raiffaisen banka A.D Beograd   /
/ Br. bank. racuna : 265-3360310000063-06 /

Pitao sam ga da mi link tog centra careercenter.se, ali nece da otvori.

Offline silvester

  • Registered
  • *
  • Posts: 1
    • View Profile
Re: careercenter.rs
« Reply #1 on: 18/January/2016 »
Da li neko ima odgovor na ovu temu? :)