Author Topic: REVIDA Validna ili ne?  (Read 1976 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline alexsensei

  • Registered
  • *
  • Posts: 10
    • View Profile
REVIDA Validna ili ne?
« on: 22/January/2016 »
Treba da odradim medicinski pregled, sada, Revida nije na spisku, ali sam je kontaktirao, rekli su da ne brinem, da imaju sve licence, sertifikate itd... a da nisu na spisku zbog toga sto nije azuriran spisak ovlascenih klinika.
Mene interesuje da i je neko radio lekarski u ovoj ustanovi i da li je validan njihov Norveski sertifikat?

Isto tako npr. bila je i situacija da poliklinika iz Hrvatske koja se nalazi na Cunardovom spisku, nije bila validna, poslali su mi formu ekvivalenta Norveskog sertifikata, to sam prosledio kompaniji, ali su mi rekli da taj medicinski pregled nisu u mogucnosti da prihvate.

Pa me samo zanima da li raditi to u Revidi ili ne?

Offline tirion

  • Registered
  • *
  • Posts: 10
    • View Profile
Re: REVIDA Validna ili ne?
« Reply #1 on: 25/January/2016 »
E sada ovako, ako se spisak koji je od 19.01.2016 godine vodi kao NEazuriran onda verujem Revidi. A evo i linka pa procenite sami.

https://www.sjofartsdir.no/Global/Godkjente%20sj%C3%B8mannsleger%20utland.pdf

Offline dado86

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 43
    • View Profile
Re: REVIDA Validna ili ne?
« Reply #2 on: 25/January/2016 »
Treba da odradim medicinski pregled, sada, Revida nije na spisku, ali sam je kontaktirao, rekli su da ne brinem, da imaju sve licence, sertifikate itd... a da nisu na spisku zbog toga sto nije azuriran spisak ovlascenih klinika.
Mene interesuje da i je neko radio lekarski u ovoj ustanovi i da li je validan njihov Norveski sertifikat?

Isto tako npr. bila je i situacija da poliklinika iz Hrvatske koja se nalazi na Cunardovom spisku, nije bila validna, poslali su mi formu ekvivalenta Norveskog sertifikata, to sam prosledio kompaniji, ali su mi rekli da taj medicinski pregled nisu u mogucnosti da prihvate.

Pa me samo zanima da li raditi to u Revidi ili ne?

otidji u zagreb kod lukina kao i ja ..ja sam im poslao lijecnicki neki dan i  danas dobio odgovor u kojem se zahvaljuje a  nisu nista spominjali da ne vrijedi..znaci da su prihvatili i da je sve ok

Offline DaNkAnA

  • Registered
  • *
  • Posts: 23
    • View Profile
Re: REVIDA Validna ili ne?
« Reply #3 on: 25/January/2016 »
Hvala lepo,to sam cekala.
Jel to bio poslednji dokument koji si im poslao?

Offline alexsensei

  • Registered
  • *
  • Posts: 10
    • View Profile
Re: REVIDA Validna ili ne?
« Reply #4 on: 25/January/2016 »
Dado hvala na odgovoru. Da li znas nakon toga kada ces dobiti informacije o datumu za ukrcaj i da li imas jos neki kontakt telefona od Lukina, posto uzalud pokusavam da ga dobijem na ovaj broj???

Offline dado86

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 43
    • View Profile
Re: REVIDA Validna ili ne?
« Reply #5 on: 25/January/2016 »
Hvala lepo,to sam cekala.
Jel to bio poslednji dokument koji si im poslao?
poslao sam ti poruku jutros  kao sto sam i  obecao..zar nisi vidio?
da..kada sam slao napisao sam im da mi je to zadnje i zamolio je da i ona potvrdi sto je jutros i uradila

Dado hvala na odgovoru. Da li znas nakon toga kada ces dobiti informacije o datumu za ukrcaj i da li imas jos neki kontakt telefona od Lukina, posto uzalud pokusavam da ga dobijem na ovaj broj???
neznam nista....sad nam samo ostaje da cekamo poziv..sto se tice dokte zovi broj koji tamo pise....parnim danima rade popodne a neparnim ujutro pa se orijentisi prema tome kada budes zvao


ps sorry sefe za mali off