Author Topic: blondy 21  (Read 4574 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline blondy 21

  • Registered
  • *
  • Posts: 6
    • View Profile
blondy 21
« on: 08/December/2009 »
Zdravo ja sam nova na forumu i iskreno bi mi tribala pomoć u vezi tih kruzera i svega, neznam ni kako da nađem za prijavit se za posao ni ništa jer nitko moj bližnji nije ni bio u kontaktu sa brodovima, a za rad u Dubai me malo straj pa ako mi tko može pomoći???? -()-

Offline Seaman

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1015
    • View Profile
blondy 21
« Reply #1 on: 08/December/2009 »
Zdravo ja sam nova na forumu i iskreno bi mi tribala pomoć u vezi tih kruzera i svega, neznam ni kako da nađem za prijavit se za posao ni ništa jer nitko moj bližnji nije ni bio u kontaktu sa brodovima, a za rad u Dubai me malo straj pa ako mi tko može pomoći???? -()-

Niko bliznji ti nije bio na brodovima,...pa kod mene i nema mora ni u prici, a pogotovo da je neko bio prije... :hekla:
Pobogu sestro, ne moramo te uciti da citas !
Citaj forum, tvoj problem je rijesen  :rtfm: :rtfm:
When it comes to money, nobody can be trusted !

Offline Milan1975bg

  • Registered
  • *
  • Posts: 191
    • View Profile
blondy 21
« Reply #2 on: 08/December/2009 »
Niko bliznji ti nije bio na brodovima,...pa kod mene i nema mora ni u prici, a pogotovo da je neko bio prije... :hekla:
Pobogu sestro, ne moramo te uciti da citas !
Citaj forum, tvoj problem je rijesen  :rtfm: :rtfm:

Vala svaka ti na mestu ;)
 ::yes:: :deda: ::yes::

Offline Dino82

  • Registered
  • *
  • Posts: 286
    • View Profile
blondy 21
« Reply #3 on: 08/December/2009 »
potpisujem  :rtfm:

Offline Dejan011

  • Registered
  • *
  • Posts: 72
    • View Profile
blondy 21
« Reply #4 on: 09/December/2009 »
Zdravo ja sam nova na forumu i iskreno bi mi tribala pomoć u vezi tih kruzera i svega, neznam ni kako da nađem za prijavit se za posao ni ništa jer nitko moj bližnji nije ni bio u kontaktu sa brodovima,
A kakve sve to ima veze sa temom čiji je naslov Royal Caribbean Cruise? ""]]
Koliko vidim ti ne možeš ni da nadješ odgovarajuću sekciju na forumu kako bi se predstavila i eventualno pitala za neki savet,a šta bi tek na brodu radila? :D

Offline Dino82

  • Registered
  • *
  • Posts: 286
    • View Profile
blondy 21
« Reply #5 on: 09/December/2009 »
pa stavila je nick pravi  :rofl:

Offline CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Odg: blondy 21
« Reply #6 on: 27/December/2009 »
blondy, ovaj posao zahtjeva veliku dozu samouvjerenosti.

Čak bi rekao, onaj tko posjeduje samouvjerenost i sigurnost u sebe, on ima sve što je potrebno za dobivanje jako dobro plaćenog posla na kruzerima.

Znam nekoliko ljudi koji su se na kruzerima pojavili sa neshvatljivo lošim engleskim, tako lošim da je Safety Officer rekao da predstavljaju opću opasnost za sve, jer bi u bilo kakvoj kriznoj situaciji na brodu predstavljali samo prepreku.
Ali eto, ti isti ljudi koji ne bi znali reći lokaciju izbijanja vatre npr, su imali hrabrost uputiti se u avanturu života, i svi su to cijenili.
Na aerodromima su se šlepali uz iskusnije, hodali kao pačići za patkom, i stizali su kamo su trebali stići.
A kad su se našli u situaciji da su se trebali predstaviti, nisu se stiskali, nego bi na sav glas rekli Ja sam Mile iz Babine Grede npr. ...

Meni se redovito javljaju očevi koji žele zaposliti sina, pa kažu: de sredi mi posao za maloga, vrijedan je, ovakav je, onakav je ...
Ne shvaćaju ljudi da ovo nije posao preko veze, nego je prilika za one koji znaju što hoće, i ne treba ih nitko voditi za ruku, niti bi to agent niti predstavnik kompanije tolerirao.
Njima ne trebaju mamine maze, nego avanturisti spremni raditi na drugom kraju zemaljske kugle, i ne samo raditi, nego služiti, jer poslovi u ugostiteljstvu to jesu - uslužna djelatnost.

Nije mi bila namjera omalovažavati blondy21, koja je lijepo pitala za pomoć.
However, pomoć ću pružiti onome tko napravi prvi korak, a ne prije nego ga i napravi.

Mislim da je i u Bibliji napisano da je Isusu ponudjena pomoć nositi križ tek kada ga se nanosio i kada je pokleknuo.  :deda:
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline Oggee

  • Registered
  • *
  • Posts: 41
  • Razvla?im pice po ku?ama... Cena-prava sitnica!!!
    • View Profile
Odg: blondy 21
« Reply #7 on: 10/January/2010 »
Quote
"Znam nekoliko ljudi koji su se na kruzerima pojavili sa neshvatljivo lošim engleskim, tako lošim da je Safety Officer rekao da predstavljaju opću opasnost za sve, jer bi u bilo kakvoj kriznoj situaciji na brodu predstavljali samo prepreku."



Ovako će ekipa sa kruzera jednog dana pričati pokazujući prstom na mene...  :yahoo:
Mesi, mesi, nece da ti skodi...

Offline blondy 21

  • Registered
  • *
  • Posts: 6
    • View Profile
Re: blondy 21
« Reply #8 on: 24/September/2010 »
Samo se vi meni rugajte ali kako nemam iskustva sa time pitam jeli mi tko može pomoć jel ja neznam koja je kompanije bolja koja nije i tako dalje jer sve sam pročitala al eto

Offline mbanex

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 61
  • Life's a journey. Enjoy the ride. ;)
    • View Profile
  • Country: Serbia
  • Company: Regent Seven Seas
  • Recruitment Agency: Jobs on a Ship
  • Job Title: Crew Purser
Re: blondy 21
« Reply #9 on: 24/September/2010 »
Draga Blondie,
svaka kompanija je OK i svuda su pravila ista!
Odlucila si da ides, sada trebas odabrati odgovarajuci posao za sebe... Pogledaj malo  :plovim: ---> http://www.inozemstvo-posao.com/smf_1-1-2_install/index.php?board=101.0

Dalje kontaktiras jednu od agencija.
Posto vidim da si iz Hrvatske Employment Power ti je verovatno najbolji i najblizi.
Lepo odes na njihov sajt, a sve informacije imas na ---> http://www.inozemstvo-posao.com/smf_1-1-2_install/index.php?topic=432.0

Dalje spremis svoj CV, posaljes agenciji, oni te kontaktiraju, dogovorite sastanak i dalje sve ide samo od sebe...

Puno srece i pozdrav. Samo napred!!!  ::yes::
Oni koji me sreću, misle da ja to putujem. A ne putujem ja. To beskraj po meni hoda...

Offline Majst0r

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 578
  • O RLY?
    • View Profile
Re: blondy 21
« Reply #10 on: 24/September/2010 »
Epic necro.

Upravo ovako bi izgledao razgovor sa nekom izvanzemaljskom civilizacijom iz Proxime Centauri. Postavimo pitanje, prođe 8 godina pa dobijemo odgovor.

Jel to forum nešto brlja s datumima? Nadam se.
Zar je moguće da je godinu dana premalo vremena da se nađu odgovori na osnovna pitanja?  oT
I don't accept private messages! You have been warned. Send at your own risk.

Offline blondy 21

  • Registered
  • *
  • Posts: 6
    • View Profile
Re: blondy 21
« Reply #11 on: 24/September/2010 »
zahvaljujem mbanex :-))))'

Offline mbanex

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 61
  • Life's a journey. Enjoy the ride. ;)
    • View Profile
  • Country: Serbia
  • Company: Regent Seven Seas
  • Recruitment Agency: Jobs on a Ship
  • Job Title: Crew Purser
Re: blondy 21
« Reply #12 on: 24/September/2010 »
zahvaljujem mbanex :-))))'

no problem  :D
Oni koji me sreću, misle da ja to putujem. A ne putujem ja. To beskraj po meni hoda...