Author Topic: Koliko nas ima prijavljenih za januar 2016 na Sea chefs ?  (Read 2568 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Lexxica

  • Registered
  • *
  • Posts: 4
    • View Profile
Koliko nas ima prijavljenih za januar 2016 na Sea chefs ? :)

Offline Jack Sparrow

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 552
    • View Profile
Re: Sea chefs 2016
« Reply #1 on: 02/December/2015 »
Mislis na intervju??
Preko koje agencije??

Offline Househead.

  • Registered
  • *
  • Posts: 37
    • View Profile
  • Country: Serbia
  • Company: AnQor, Scylla
  • Recruitment Agency: Riverstar, Pro Crew Recruitment
  • Job Title: Night Auditor, Receptionist
Re: Sea chefs 2016
« Reply #2 on: 03/December/2015 »
Ima nas... :)

Offline goran

  • Registered
  • *
  • Posts: 12
    • View Profile
Re: Sea chefs 2016
« Reply #3 on: 07/December/2015 »
Jel to intervju u bg ili zag ja nasao nesto na face...kao da posaljem CV a intervju je u BG

Offline JosipLevy

  • Registered
  • *
  • Posts: 14
    • View Profile
Re: Sea chefs 2016
« Reply #4 on: 07/December/2015 »
Jel to intervju u bg ili zag ja nasao nesto na face...kao da posaljem CV a intervju je u BG
ja sam bio na intervjuu..imao sam i skype intervju sa attila bokros..samo mi je potvrdio da sam dobio posao i prosao za poziciju waiter..18.1 ce biti takodjer intervju i odabir kandidata u zagrebu..nisam dobio puno informacija..rekao je da cu sve upute dobiti mailom..pa eto cekam..ako ima ko jos kakvih informacija dobro bi doslo... btw intervju koji je danas i sutra u beogradu nije se islo preko nikakve agencije jer su to glavni predstavnici i ide se preko njih direkntno..znaci ne placa se nista..oni placaju i put i sve.. i 18.1 ce bii intervjui u zagrebu kod njih direktno bez posredovanja agencija sto znaci nema troska nikakvog..i ako ih ima minimalni su..pa eto ako ko ima jos kakvih informacija..gdje se ukrcava..kad se ukrcava..na koje rijecne brodove i slicno dobro bi dosle informacije...pozdrav

Offline ZoRRo

  • Registered
  • *
  • Posts: 4
    • View Profile
Re: Sea chefs 2016
« Reply #5 on: 07/December/2015 »
Koliko znam danas je intervju i sutra u beogradu..pa ako ima ko kakvih jos informacija nek javi..:D