Author Topic: Hitno potrebna pomoc, stiklirali nam pogresan hotel  (Read 1467 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline maredelboy

  • Registered
  • *
  • Posts: 153
    • View Profile
Devojka i ja smo stigli u hotel koji nam je cekiran u ugovoru. Kada smo dosli covek na recepciji kaze da nas nema na spisku.
Sad sedimo ovde u lobiju, a pozvali smo sve moguce brojeve sa ugovora. Pomozite ljudi ne znamo sta da radimo?

Online Princ na belom brodu

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1714
    • View Profile
  • Country: Srbija
  • Company: Carnival Cruise Line
  • Recruitment Agency: Samostalno
  • Job Title: BivÅ¡i IT oficir
Re: Hitno nam je potrebna pomoc
« Reply #1 on: 29/November/2015 »
a pozvali smo sve moguce brojeve sa ugovora

Šta su vam rekli kad ste ih zvali?

EDIT:
Vidim da si poruku poslao pre sat vremena, nadam se da je do sada sve rešeno.

Neke sugestije ako nije:
Bio sam u Baltimoru pre 3 meseca, Carnival tamo koristi samo jedan hotel, ali postoji još jedan veoma sličnog naziva - vozač shuttle-a mi je rekao da ljudi često pobrkaju ta dva hotela.
Jedan od telefona sa liste je emergency, neko se javlja 24/7, bilo kakav problem kompanija mora da reši (bez apelovanja po internet forumima ;D ).

Tu sam, često poveravam forum, ako zatreba piši, ne bi trebalo da prođe više od pola sata pre nego što odgovorim.

Offline maredelboy

  • Registered
  • *
  • Posts: 153
    • View Profile
Re: Hitno nam je potrebna pomoc
« Reply #2 on: 29/November/2015 »
Prvo smo zvali broj pored kojeg stoji da su na raspolaganju 24/7 i niko se nije javljao. 6, 7 puta. Da bi devojka pokusala pola sata kasnije i onda su se javili. Problem je bio u tome sto su oni oni nama stiklirali pogresan hotel. Imali smo tu srecu da je na prijemnom pultu pogresnog hotela radio jedan fantastican lik, pa nam je na kraju i obezbedio prevoz do hotela.
P.s. Nije mi pisalo da mi je iko ista odgovorio, sad udjoh da dopisem da je reseno i videh komentar. Hvala puno u svakom slucaju.