Author Topic: Intervju Skoplje 14.12.2015 za MSC, agencija Kouzon Skopje  (Read 4729 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Nuklearka

  • Registered
  • *
  • Posts: 7
    • View Profile
Pozdrav svima, registrovala sam se na ovaj forum jer na njemu nisam mogla naci  bas puno o MSC kruzerima, samo ono osnovno.
Eh ovako, bila sam u Banja Luci na prezentaciji, nakon toga sam imala skype intervju i rekli su mi da se moram jos spremati za intervju u Skoplju, lose mi ide njemacki, ali imaju besplatni casovi.
Ja sam aplicirala za bar waitress, zanima me da li ima iko da ide 14og u Skoplje, da li je iko aplicirao za MSC preko Kouzona, pitanja na intervjuu za poziciju bar waitress, a posebno bih bila zahvalna ako ima neko ko je prethodno radio na MSC-u, kakva je situacija, kakvi su uslovi za rad i zivot, kakvo je stanje sa napojnicama, kakve su plate, ima li slobodnih dana eto da ne nabrajam vise pitanja, u glavnom sve me zanima  :-))))' :-))))' :-))))'
Takodje me zanima da li je iko iz Kouzoa iz BiH uspio otici na kruzer, i koliko provizije uzimaju?
Unaprijed hvala i ocekujem bar nekoliko savjeta, eventualno nekoga da ide u Skoplje / Skopje, bar da podjelimo muke  no;;; no;;;
 :smack: :clapping: :pilot:

Offline Stiv

  • Registered
  • *
  • Posts: 41
    • View Profile
Re:
« Reply #1 on: 03/December/2015 »
Mene isto interesuje i kako si ti mislila ići, ja sam iz sremske mitrovice, mogli bi zajedno...

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk


Offline DaNkAnA

  • Registered
  • *
  • Posts: 23
    • View Profile
Evo idem i ja na taj intervju u Skoplje,mada sam ja blizu tako da cemo deliti muke kad se vidimo u Skoplje.
Ne znam nemački ali ću ga učiti.Kouzon ne uzima proviziju već naplaćuje svoje usluge tj.trening,prevod ako ćeš kod njih i prijavu po intervjuu.

Offline DaNkAnA

  • Registered
  • *
  • Posts: 23
    • View Profile
Izgleda da je mali odaziv za ovaj intervju...   Nema nikog da se javi.Gde ste ljudi?
Ko ide za Skoplje,jeste li se spremili? :wave:

Offline Nocni jahac

  • Registered
  • *
  • Posts: 4
    • View Profile
Koliko vas ima iz BIH?  b00/

Offline chavez86

  • Registered
  • *
  • Posts: 17
    • View Profile
Vidimo se u Skoplju, ceka me intervju za poziciju bar waiter-a.

Srecno svima!

p.s. Kako vam ide ucenje? :)

Offline Nuklearka

  • Registered
  • *
  • Posts: 7
    • View Profile
Koliko vas ima iz BIH?  b00/

Ja sam iz BIH (sarajevo) isto pozicija bar waitress, cini mi se da smo svi iz bosne tamo 16og. ja idem avionom, nekako mi je to najjednostavnije :) agencija nam je nasla neki smjestaj valjda u motelu Evropa.. sretno svima

Offline Nuklearka

  • Registered
  • *
  • Posts: 7
    • View Profile
Evo idem i ja na taj intervju u Skoplje,mada sam ja blizu tako da cemo deliti muke kad se vidimo u Skoplje.
Ne znam nemački ali ću ga učiti.Kouzon ne uzima proviziju već naplaćuje svoje usluge tj.trening,prevod ako ćeš kod njih i prijavu po intervjuu.

Znas li slucajno da li trebamo tamo sta placati osim smjestaja i to, onaj trening ako prodjemo intervju ili neki dodatni trokovi?

Offline chavez86

  • Registered
  • *
  • Posts: 17
    • View Profile
Ja srecom imam familiju u Skoplju, tako da ne moram da placam smestaj pored prevoza.
Ukoliko se prodje intervju, nisam upoznat kakva je situacija sto se tice nekih dodatnih troskova.
Znam da su ljudi pricali o nekom prevodu koji se placa 50e agenciji ukoliko se dobije posao (ovo nije sigurno).
Ukoliko neko zna kakva je procedura kad se ode na intervju bio bih mu zahvalan da napise nesto o tome. :)

Offline tomica92

  • Registered
  • *
  • Posts: 1
    • View Profile
Pozdrav svima, interesuje me da li ste dobili poziv putem mail-a ? Ja poslao CV i nista :/

Offline DaNkAnA

  • Registered
  • *
  • Posts: 23
    • View Profile
Nismo tek tako dobili poziv,vec sam recimo ja,duze vreme u kontaktu sa Kouzonom.Isla na obuku,doradjivala Cv,preporuke,ucila iz materijala koji su mi dali.Mada necu ici za Skoplje,jer sam u medjuvremenu poslala online prijavu za Cunard ,prosla intervju i sad cekam proceduru oko papira....
Sto se Skoplja tice,bolje da si ih zvao telefonom za blize informacije jer vec u ponedeljak je jedan od intervjua

Offline Nuklearka

  • Registered
  • *
  • Posts: 7
    • View Profile
Prosla  sam :party:

Offline DaNkAnA

  • Registered
  • *
  • Posts: 23
    • View Profile
Bravo,
Jel sad počinjete sa učenjem nemačkog?Kakva je prolaznost bila?