Author Topic: Sto ako vas traze da produzite ugovor?  (Read 1844 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline GOAT

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 498
  • Anchors aweigh!!
    • View Profile
  • Company: Oceania/Regent
  • Recruitment Agency: n/a
  • Job Title: Destination Staff
Sto ako vas traze da produzite ugovor?
« on: 01/December/2015 »
u LoE mi je pisalo da se iskrcam 15.1. i bio sam se pomirio s tim ali to oni stave okvirno datum a onda sam saznao u jednom izvijescu da mi ugovor zavrsava 4.12. znaci mjesec i pol ranije... skakao sam od srece, imao sam jos 3 tjedna do iskrcaja i vec sam poceo razmisljati o svim stvarima koje cu raditi kad se vratim, maltene sam se totalno iskljucio s broda i onda tjedan dana prije su me trazili da produzim ugovor... pristao sam ali sam bio lud, 2 dana sam bio toliko nervozan, nisam mogao k sebi doci, vec sam bio van broda a sad moram produziti na ovim kratkim kruzevima, ubijanje, poceo sam vrtiti u glavi sve stvari koje me zivciraju, stvarno je bila teska bedara...
medjutim par dana nakon sam saznao da me salju na novi brod Vision, odlicni kruzevi, 9,10 dana, 10 razlicitih luka znaci milina... to je pravo krstarenje i easy life o kojem sam citao a ne ovo 3 dana, 2 luke, 12 sati radno vrijeme... nije mi bilo ni na kraj pameti da bi me mogli poslati na drugi brod...
a da stvar bude bolja, salju me na novi brod iako im ovdje fali covjek tako da mi je i to veliko priznanje, inace glavna sefica za cijeli shorex nam je bila u posjeti nedavno, vjerojatno je i to imalo utjecaja na novi assignment... tako da se nadam da me vise nece vracati na ove kratke kruzeve... sad gledam kako bi se svjetski zaj**ao da sam odbio produziti, opet bi me vratili na Majesty na drugi ugovor kako mi je stajalo u novom LoE-u...

tako da ako vas traze da produzite ugovor, pristanite, nikad ne znate kakva nagrada slijedi... :D

"It always seems impossible until it's done"

Offline jocco

  • Registered
  • *
  • Posts: 15
    • View Profile
Re:
« Reply #1 on: 01/December/2015 »
Mora da se prezivas Sreckovic :)

Sent from my BLU ENERGY X PLUS using Tapatalk


Online wolfns

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1280
    • View Profile
  • Country: Neverland
  • Company: Shoreside negde u Carnival Corp
  • Recruitment Agency: Safe Cruise
  • Job Title: ex Elec Officer
Re: Sto ako vas traze da produzite ugovor?
« Reply #2 on: 01/December/2015 »
Treba imati nekad i sreće. Kad se tome pridoda trud i znanje, dobre stvari se dešavaju. Nije na brodovima sve tako strašno kao što mnogi opisuju.
Ja sam dosta puta produžio ugovor i ostao da pokrivam rupe ili da dam duži handover. Sve se to gleda kad dođe vreme.
No trees were destroyed while posting this, however, a significant number of electrons were terribly inconvenienced

Offline jocco

  • Registered
  • *
  • Posts: 15
    • View Profile
Re:
« Reply #3 on: 02/December/2015 »
Apsolutno se slazem sa tobom @wolfns Znam bas dosta takvih primjera ali isto tako da je sreca jako bitna.

Sent from my SM-T231 using Tapatalk


Offline maredelboy

  • Registered
  • *
  • Posts: 153
    • View Profile
Re: Sto ako vas traze da produzite ugovor?
« Reply #4 on: 02/December/2015 »
A sta se desi ako se odbije ili ako se da datum do kog bi mogao da produzis ugovor?

Offline GOAT

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 498
  • Anchors aweigh!!
    • View Profile
  • Company: Oceania/Regent
  • Recruitment Agency: n/a
  • Job Title: Destination Staff
Re: Sto ako vas traze da produzite ugovor?
« Reply #5 on: 12/December/2015 »
nista se ne dogadja, to je tvoja dobra volja ako zelis produziti... uviek te pitaju koliko mozes/zelis produziti ili ti predloze do odredjenog datuma...

"It always seems impossible until it's done"

Offline maredelboy

  • Registered
  • *
  • Posts: 153
    • View Profile
Re: Sto ako vas traze da produzite ugovor?
« Reply #6 on: 13/December/2015 »
Kull