Author Topic: Koju karticu da kupim i kako da ostanem na svom viber i wats up nalogu?  (Read 4029 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline bomboclat

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 155
    • View Profile
Pozdrav raja, vidim da je tema odavno umrla a posto ovakve info idu u korak sa vremenom molio bih moreplovce da mi kazu sta je danas najpametnije uraditi sa telefonom? Koju karticu da kupim i kako da ostanem na svom viber i wats up nalogu? Da li je ok da kupim neku od tih svemirskih kartica i da je ubacim u nekog krdzana za pozive a da svoj tel ostavim za wi-fi u lukama  :hmm: Hvala puno

Offline ZoRRo

  • Registered
  • *
  • Posts: 4
    • View Profile
Koliko znam Viber nalog ostaje isti na istom broju bez obzira kad promjenis sim karticu..bar je tako kod mene..koristim Hr broj Za viber radi posla ,a u mobitelu mi sasvim druga kartica..tako da nema problema da ostanes aktivan na svojem nalogu..

Offline murgavi92

  • Registered
  • *
  • Posts: 297
    • View Profile
Re:
« Reply #2 on: 15/December/2015 »
Ja u emiratima na njihovoj mrezi sa njihovom karticom opusteno koristim svoj viber i whatsupp.. bio sam uradio reset telefona tada se obrisalo ali sreca ponjeo bosansku karticu i opet registrovao svoj broj na viberu. Poz

Sent from my SM-A300F using Tapatalk


Offline zadranin

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 126
  • Odletio na brod
    • View Profile
Bilo koja kartica bili gdje u svijetu ako ne resetiraš telefon na tvorničke postavke Viber i Whatsapp će ti raditi

Sent from my SM-G925F using Tapatalk

plovim

Online wolfns

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1280
    • View Profile
  • Country: Neverland
  • Company: Shoreside negde u Carnival Corp
  • Recruitment Agency: Safe Cruise
  • Job Title: ex Elec Officer
Bilo koja kartica bili gdje u svijetu ako ne resetiraš telefon na tvorničke postavke Viber i Whatsapp će ti raditi

Potpis!  Ja sam samo ovaj ugovor promenio 6 kartica... sve radi.
No trees were destroyed while posting this, however, a significant number of electrons were terribly inconvenienced

Offline bomboclat

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 155
    • View Profile
Hvala puno ljudi, ma skontao sam kasnije da sam glup i ovdje ako promjenim karticu mogu ostaviti stari viber nalog  :facepalm: vise me zanima ovo koju karticu kupiti i ubaciti e tel, pa ako neko trenutno koristi neku dobru foru please da me uputi.

Offline bomboclat

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 155
    • View Profile
A evo i nasao sam neke postove od ove godine sa sim karticama tako da sorry raja  =""

Online wolfns

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1280
    • View Profile
  • Country: Neverland
  • Company: Shoreside negde u Carnival Corp
  • Recruitment Agency: Safe Cruise
  • Job Title: ex Elec Officer
Ja sam u Australijskim vodama i južnom Pacifiku. Ako nekom treba za to, Preporučujem Optus daily+ u Australiji i Digicel za Vanuatu.

Za US, neka se javi neko drugi sa svežim savetom.
No trees were destroyed while posting this, however, a significant number of electrons were terribly inconvenienced

Offline Flavius

  • Registered
  • *
  • Posts: 93
    • View Profile
Hmm, whats up racun je sinkroniziran s trenutnim brojem. Ako uzmem neki novi SIM na brodu, hoce li kontakti izgubiti mene? Iskustva vasa?

Offline lasmar

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 198
    • View Profile
  • Country: Srbija
  • Company: Princess Cruises
Re:
« Reply #9 on: 29/February/2016 »
Neće. Nalog ti je registrovan na jedan broj. Meni je SIM kartica izvađena a koristim svoj Viber i Whatsup nalog najnormalnije.

Online wolfns

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1280
    • View Profile
  • Country: Neverland
  • Company: Shoreside negde u Carnival Corp
  • Recruitment Agency: Safe Cruise
  • Job Title: ex Elec Officer
Neće. Nalog ti je registrovan na jedan broj. Meni je SIM kartica izvađena a koristim svoj Viber i Whatsup nalog najnormalnije.

Potvrjujem...osim ako resetujes tel (na fabricka) ili obrises aplikaciju, pa moras ponovo da se registrujes. Onda ce ti trebati ponovo tvoja originalna kartica da primis kod za potvrdu. Sve dok je aplikacija instalirana i radi, mozes menjati kartice koliko hoces...
No trees were destroyed while posting this, however, a significant number of electrons were terribly inconvenienced