Author Topic: Los engleski i STCW  (Read 3025 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline vangelistexas

  • Registered
  • *
  • Posts: 11
    • View Profile
Los engleski i STCW
« on: 22/December/2015 »
Dragi drugari, imam jedno kratko pitanje za vas koji ste polagali STCW u Budimpesti: Kakvo znanje engleskog jezika je potrebno da bi se taj kurs polozio? Idemo kao bend na brod (AIDAAura), medjutim, problem je to sto nas klavijaturista ne govori engleski i boji se da ce imati problem sa ovim kursom. Ja sam, srecom, profesor engleskog po struci, te bih cisto voleo da znam na sta da se fokusiram kada mu budem pomagao oko jezika.

Hvala! :)

Offline wolfns

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1280
    • View Profile
  • Country: Neverland
  • Company: Shoreside negde u Carnival Corp
  • Recruitment Agency: Safe Cruise
  • Job Title: ex Elec Officer
Re: Los engleski i STCW
« Reply #1 on: 22/December/2015 »
Pa potrebno je znanje engleskog...jbg, ceo kurs je na engl. Moze ako zna madjarski. Mozete se dogovoriti sa njima da puste da mu neko prevodi i pomogne oko testa (test je smejurija, al opet, ako ne znas jezik, sve je zeznuto). Najbolje da ih pozovete telefonom i dogovorite se. Ili odradite STCW u Hrv.
No trees were destroyed while posting this, however, a significant number of electrons were terribly inconvenienced

Offline bomboclat

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 155
    • View Profile
Re: Los engleski i STCW
« Reply #2 on: 22/December/2015 »
Agencija ce ti vjerovatno reci da taj stcw trebate ili morate raditi u Skoplju... :money: Ima toliko mjesta gdje ga mozete uraditi i na hrvatskom tako da laganica i opustencija  :D

Offline vangelistexas

  • Registered
  • *
  • Posts: 11
    • View Profile
Re: Los engleski i STCW
« Reply #3 on: 22/December/2015 »
Agencija ce ti vjerovatno reci da taj stcw trebate ili morate raditi u Skoplju... :money: Ima toliko mjesta gdje ga mozete uraditi i na hrvatskom tako da laganica i opustencija  :D

Hvala puno na odgovoru, i tebi i Wolfu! Da li bi mogao samo da mi kazes gde to eventualno u HR moze da se odradi, cisto da se pripremimo :) Imamo vremena, ali je bolje sve na vreme imati kako bismo smislili i strategiju i logistiku :)

Offline CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: Los engleski i STCW
« Reply #4 on: 22/December/2015 »
ne radi ti fb link
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline vangelistexas

  • Registered
  • *
  • Posts: 11
    • View Profile
Re: Los engleski i STCW
« Reply #5 on: 22/December/2015 »
ne radi ti fb link

Evo sad radi, promenio sam FB profil

Offline wolfns

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1280
    • View Profile
  • Country: Neverland
  • Company: Shoreside negde u Carnival Corp
  • Recruitment Agency: Safe Cruise
  • Job Title: ex Elec Officer
Re: Los engleski i STCW
« Reply #6 on: 22/December/2015 »
Hvala puno na odgovoru, i tebi i Wolfu! Da li bi mogao samo da mi kazes gde to eventualno u HR moze da se odradi, cisto da se pripremimo :) Imamo vremena, ali je bolje sve na vreme imati kako bismo smislili i strategiju i logistiku :)

Na gomili mesta u HR. Izguglaj pa idi gde ti odgovara cena i raspored. Ne rade svi u isto vreme, pa vidi gde se uklapas.
No trees were destroyed while posting this, however, a significant number of electrons were terribly inconvenienced