Author Topic: Agencija PASS Brcko Konkursi za prijave osoblje za hotel u Dubai'u  (Read 3514 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline murgavi92

  • Registered
  • *
  • Posts: 297
    • View Profile
https://www.facebook.com/notes/%D0%B4%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D1%98%D0%B5%D0%BB%D0%B0-%D1%92%D0%BE%D1%80%D1%92%D0%B8%D1%9B/slobodne-pozicije-za-restoranske-brendove/10153787697612128

Evo ko je zainteresovan sve fino pise, NIKAKVA PROVIZIJA se ne placa, kompanija placa sve vase troskove. (medical, visa, smjestaj, transport, hrana)


Offline Jack Sparrow

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 552
    • View Profile
Bas nikakve provizije???

Ni 50 eura za administrativne troskove i troskove slanja maila poslodavcu u ime potencijalnog zaposlenika?

Offline murgavi92

  • Registered
  • *
  • Posts: 297
    • View Profile
Re:
« Reply #2 on: 23/December/2015 »
Ni to. Sve placa kompanija

Sent from my SM-A300F using Tapatalk


Offline Jack Sparrow

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 552
    • View Profile
Bomboclat...Me no believe...

Offline murgavi92

  • Registered
  • *
  • Posts: 297
    • View Profile
Re:
« Reply #4 on: 24/December/2015 »
Pa ti pocasti ako te svrbi dzep hhaha.. tek su otvorili pa ih razumijem da vi uzeti pare od kompanije a proviziju malo dok ime ne naprave.. uzdravlje

Sent from my SM-A300F using Tapatalk


Offline Dropkick Murphys

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 38
    • View Profile
Bio sam u UAE,Dubai.....Ako nekom bas gori pod nogama,i ako je bas bas zagustilo,onda ok,treba otici u UAE,plata je ipak veca nego ovde......Ali,u poredjenju sa kruzerima i recnim brodovima,plata je krs.......

Ukoliko nemate nikakvog drugog izbora,onda su Emirati i Dubai konkretno,ok stvar,za neku prvu ruku,da se stekne iskustvo,da se stane na noge,finansijski,koliko toliko..........Ali moj savet je da bez preke potrebe ne idete tamo.........Retko ko je od nasih ljudi zadovoljan......

Ja sam tamo otisao,jer su tada okolnosti bile takve,uradio sam sta sam zacrtao i to je to...End of story.....