Author Topic: Interview u Zagrebu 13.01.2016. Ide li tko iz Slavonije?  (Read 2994 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline jakov123

  • Registered
  • *
  • Posts: 4
    • View Profile
Dobila sam mail da dođem 13.01.2016 u Zagreb na intervju dali ide netko i dali mi se isplati ić s obzirom da nemam iskustva na kruzerima i opčenito  rad kao sobarica što sam se prijavila.

Offline pinkemerald

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 62
    • View Profile
  • Country: Serbia
  • Company: Starboard
  • Recruitment Agency: Riv
  • Job Title: Shop
Ako ti je engleski dobar, idi. Ja sam prosla intervju bez iskustva. Pitace te nesto oko posla, ti odgovaraj onako kako ti mislis da bi uradila da si sobarica.
Samo sto ces se nacekati na ukrcaj, ja sam intervju prosla u decembru 2014. i rekli su mi da cu se ukrcati "verovatno" na pocetku sezone 2016.  :waiting:
Prednost je sto ne moram da placam agenciju, ako imas para a ne ceka ti se, mozda je bolje da ih preskocis.

Offline jakov123

  • Registered
  • *
  • Posts: 4
    • View Profile
Ovo mi je malo dalo nadu ali dal se stvarno tako dugo čeka na ukrcaj.Prijavila sam se isto i u feron međutim nemam iskustva pa me nisu ni zvali.

Offline jakov123

  • Registered
  • *
  • Posts: 4
    • View Profile
Nije čudo da trebam naočale sad sam tek vidjela da je intervju u Zagrebu 11 a ne 13 kako sam pročitala (biser). IDE LI TKO?

Offline JosipLevy

  • Registered
  • *
  • Posts: 14
    • View Profile
Nije čudo da trebam naočale sad sam tek vidjela da je intervju u Zagrebu 11 a ne 13 kako sam pročitala (biser). IDE LI TKO?
ja dobio poziv 12.1 u zagreb na intervju. znaci vjerojatno nekoliko dana traju intervjui. podjelite iskustva sa intervjua :D

Offline Partyboycro

  • Registered
  • *
  • Posts: 1
    • View Profile
Pozdrav društvo.
I, kako je prošao interview? Ja sam bio 11.1. i 14.1. sam dobio mail od Mine da sam primljen i da će me kontaktirati iz HS-a o daljnjim koracima za sezonu 2016.

Offline jakov123

  • Registered
  • *
  • Posts: 4
    • View Profile
Ja nažalost nisam išla uganula gležanji i ligamente nosila mj.dana longetu i za mene nema više nade jer gdje god da šalem molbe i cv izravno kompanijama za riječne samo ODBIJENICE nažalost. Svima koji su prošli sretno meni je voz prošao .