Author Topic: Sezona 2016. Ima netko novih informacija?  (Read 15937 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline baki1978

  • Registered
  • *
  • Posts: 8
    • View Profile
Re: Sezona 2016. Ima netko novih informacija?
« Reply #15 on: 22/February/2016 »
cao narode,da li neko moze da mi kaze kako da se ulogujem na MY VIKING HR? dobila sam mail od kompanije da se ulogujem na sait i da tamo ubacim potpisan ugovor,sliku,pasos i sva potrebna dokumenta ali ja ne mogu nikako da dodjem do MY VIKING HR!!!!! HELP,PLEASE!!!! :(
 :hehe:

Offline Juli

  • Registered
  • *
  • Posts: 69
    • View Profile
Re: Sezona 2016. Ima netko novih informacija?
« Reply #16 on: 22/February/2016 »
Da li si dobila aktivacijski mail sa svojim user name -om i da si kreiraš lozinku?
Sailing...

Offline baki1978

  • Registered
  • *
  • Posts: 8
    • View Profile
Re: Sezona 2016. Ima netko novih informacija?
« Reply #17 on: 22/February/2016 »
Nisam..dobila sam mail iz agencije FERON,a u produzetku maila su oni ubacili i mail iz kompanije i nista vise...

Offline Suncica64

  • Registered
  • *
  • Posts: 19
    • View Profile
Re: Sezona 2016. Ima netko novih informacija?
« Reply #18 on: 22/February/2016 »
Ovisi koja pozicija ak je za sobaricu ili konobaricu već krajem Travnja ili Svibnja bi mogli da te zovu. A za neku drugu poziciju ćeš morati da sačekaš.
Znam čak i neke starije radnike koji su na čekanju ovu sezonu.


E da, za sobaricu sam... a ti si radis za Viking? Kaj ne bi onda prije zvali te starije radnike nego mene?
Ma joj, meni se sad otvorilo mjesto za staziranje i ne znam dal bi me Viking ili Feron otkantao ak kazem da bi mogla tek sljedece sezone pocet radit :hehe: oT

Offline stringer

  • Registered
  • *
  • Posts: 45
    • View Profile
Re: Sezona 2016. Ima netko novih informacija?
« Reply #19 on: 22/February/2016 »
Kada te neko pozove iz Ferona ako kazes da tek sledece sezone mozes da krenes je kocka. Mogu da te skinu sa spiska a i ne moraju. To je na tebi da procenis sta hoces :) Vredi cekati za Viking ali sve je na tebi i tvojim prioritetima.
To sto su neki stariji radnici na cekanju mi je sumnjivo, tu nema nikakve logike. Verujem da to zavisi od pozicije tog nekog i kako je proveo prethodnu sezonu da li je bilo problema itd. Ovako da stariji radnik bude na cekanju, a da nije u pitanju neka greska ili ima opravdan razlog mi nije bas verovatno  :hmm:

Offline Suncica64

  • Registered
  • *
  • Posts: 19
    • View Profile
Re: Sezona 2016. Ima netko novih informacija?
« Reply #20 on: 22/February/2016 »
Isplati se čekat, ok. A jel se da s Vikingom dogovorit nakon jedne sezone da se jedna stagnira pa opet sljedeće da se radi? :embarrased:

Offline Juli

  • Registered
  • *
  • Posts: 69
    • View Profile
Re: Sezona 2016. Ima netko novih informacija?
« Reply #21 on: 22/February/2016 »
Sobarice i konobare zovu puno brže jer je veći broj radnika u pitanju samim tim mogu te zvati već sa prvim godišnjim odmorima.
Viking je trenutno najbolja kompanija (što se tiče plaća i godišnjih odmora) ak želiš da radiš mislim da se isplati čekati. Kada odradiš jednu sezonu možeš da pauziraš i da se ti njima javiš kada ti bude odgovarala a da oni tebi kažu da li imaju ili nemaju mjesta za tebe.

Baki ak ne možeš da se ulogiraš najbolje ti je da kontaktiraš Feron ili na taj mail što su ti iz Ferona dali za Viking. Ovaj program je novi i ima svojih nedostataka ali sigurna sam da će ti ili Feron ili ured u Bazelu brzo riješiti problem
Sailing...

Offline Suncica64

  • Registered
  • *
  • Posts: 19
    • View Profile
Re: Sezona 2016. Ima netko novih informacija?
« Reply #22 on: 22/February/2016 »
Hvala vam ljudi malo ste mi olakšali večer  :uzdravlje:
Vjerojatno ću imat još pitanjapa se čujemo tj. čitamo :D

Offline cydonie

  • Registered
  • *
  • Posts: 32
    • View Profile
Re: Sezona 2016. Ima netko novih informacija?
« Reply #23 on: 22/February/2016 »
Isplati se čekat, ok. A jel se da s Vikingom dogovorit nakon jedne sezone da se jedna stagnira pa opet sljedeće da se radi? :embarrased:

Možda bi i mogla ako si zapovjednik broda ili hotel manager ... sve ostalo su iluzije, bajke, želje i pozdravi  :nono: :rtfm:  .....

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: Sezona 2016. Ima netko novih informacija?
« Reply #24 on: 23/February/2016 »
Možda bi i mogla ako si zapovjednik broda ili hotel manager ... sve ostalo su iluzije, bajke, želje i pozdravi  :nono: :rtfm:  .....

Zašto sumnjaš? Djevojka radi tamo i nema razloga lagati.
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline Juli

  • Registered
  • *
  • Posts: 69
    • View Profile
Re: Sezona 2016. Ima netko novih informacija?
« Reply #25 on: 23/February/2016 »
Kapetan, Hotel Menadžer Program Direktor je pozicija za samo jednu osobu. Konobar i sobarice su pozicije gdje je minimalno 10 ljudi po jednom brodu. Viking od ove sezone ima 64 broda. Oni imaju sve svoje radnike (sadašnje i bivše) u bazi podataka i ako im se netko nije vratio iz osobnih razloga na jednu sezonu,a imao je super evaluaciju i bio je super radnik, naravno da će prije uzeti njega nazad nego riskirati s nekim novim.
Kad nema u floti nitko za tu neku poziciju (bilo promocija ili promjena department-a) tek onda se zove netko "izvana".
Tako nekako stvari stoje u Vikingu. I da ako se pauzira sezona moguće je da se vratiš. Tako je barem bilo do sada.
Sailing...

Offline baki1978

  • Registered
  • *
  • Posts: 8
    • View Profile
Re: Sezona 2016. Ima netko novih informacija?
« Reply #26 on: 23/February/2016 »
hvala Juli,ali pisala sam Feronu i oni mi rekli da oni nemaju nikakve veze sa tim i da se javim kompaniji,,ja sam im posala mail na adresu koju su mi poslali u mailu da kontaktiram HR(human resorurses) ali ni oni mi jos uvek nisu odgovorili :((((,a prosle nedelje sam dobila mail,pa se malo brinem :hehe:

Offline cydonie

  • Registered
  • *
  • Posts: 32
    • View Profile
Re: Sezona 2016. Ima netko novih informacija?
« Reply #27 on: 23/February/2016 »
Zašto sumnjaš? Djevojka radi tamo i nema razloga lagati.

Radio na Vikingu .... Jako sam dobro upoznat sa njihovim radom itd ... To da će Viking neku sobaricu ili konobara čekati ili sl. su čiste iluzije. Nazovite feron i ostale agencije u europi pa pitajte ... Sad trenutno imate tisuće i tisuće ljudi koji čekaju posao na Vikingu ... Najbolja kompanije, švicarski ugovor, plaćate porez u švici, mogćnost penzije, putovnice itd ... Samo u Rumunjskoj imate sad 1000 sobara/sobarica koji čekaju tu poziciju na Vikingu a za ostalo da ne pričam .... Ako dobiješ poziciju i poslije jedne sezone kažeš da bi pauzirao nemoj očekivati da ćeš ponovo biti primljen....Zato tko god se dokopa Vikinga ostaje jer para je odlična i još si plaćen tih 15 dana svaki mjesec dok odmaraš doma....

Offline Juli

  • Registered
  • *
  • Posts: 69
    • View Profile
Re: Sezona 2016. Ima netko novih informacija?
« Reply #28 on: 23/February/2016 »
Znam osobno dvije sobarice i jednog konobara koji su pauzirali pa se vratili...
Sailing...

Offline cydonie

  • Registered
  • *
  • Posts: 32
    • View Profile
Re: Sezona 2016. Ima netko novih informacija?
« Reply #29 on: 23/February/2016 »
Sobarice i konobare zovu puno brže jer je veći broj radnika u pitanju samim tim mogu te zvati već sa prvim godišnjim odmorima.
Viking je trenutno najbolja kompanija (što se tiče plaća i godišnjih odmora) ak želiš da radiš mislim da se isplati čekati. Kada odradiš jednu sezonu možeš da pauziraš i da se ti njima javiš kada ti bude odgovarala a da oni tebi kažu da li imaju ili nemaju mjesta za tebe.

Baki ak ne možeš da se ulogiraš najbolje ti je da kontaktiraš Feron ili na taj mail što su ti iz Ferona dali za Viking. Ovaj program je novi i ima svojih nedostataka ali sigurna sam da će ti ili Feron ili ured u Bazelu brzo riješiti problem


Možeš ti da pauziraš a to što ćeš opet dobiti isti posao na Vikingu je iluzija ... Možeš ti u svakoj komapniji pauzirati godinu dana pa im se javiti sljedeće godine ... Probaj slobodno pa ćeš vrlo brzo dobiti odgovor ..ili nećeš ... Neznam, imam osjećaj kao da ljudi misle da su jedini na svijetu i da se samo na njih čeka. Konkurencija na tržištu rada je ogromna i jako okrutna ... Ako niste top Manager ili sl.. nitko vas neće čekati, pogotovo u Vikingu .....