Author Topic: Belgrade Interview - Uniworld - Season 2016  (Read 5704 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Dropkick Murphys

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 38
    • View Profile
Javili su mi iz Ferona da je kompanija pozitivno ocenila moje predstavljanje na interjuu kao prvi izbor......Tako da se nadam ukrcaju vec od marta.........

Takodje, receno je da je u toku proces tokom kojeg ce biti poznato koliko se starih crew membera vraca na nove ugovore, pa ce se onda znati koliko novih crew membera je potrebno......

Ugovori ce biti poslati do kraja januara (1og meseca) ,ili najkasnije do polovine februara (2 og meseca), a i oni kandidati koji ne dobiju ugovor (nadam se da ih nece biti puno,ili ih nece biti nikako) ce takodje biti obavesteni.........

To je to, sto se tice mene....Ostali, javljajte se.......


Offline Dzangi

  • Registered
  • *
  • Posts: 1
    • View Profile
Re: Belgrade Interview - Uniworld - Season 2016
« Reply #1 on: 12/January/2016 »
I ja sam dobio odgovor. Drugi sam izbog........
Koje su sanse da ce me zvati....i imali neko iskustva ili zna nekog ko je bio drugi izbor pa su ga zvali ili ne?

Offline maroza

  • Registered
  • *
  • Posts: 4
    • View Profile
Re: Belgrade Interview - Uniworld - Season 2016
« Reply #2 on: 12/January/2016 »

Dobili smo rezultate sa finalnog intervjua za kompaniju Uniworld.

Kompanija je pozitivno ocenila Vaše predstavljanje na intervjuu, kao prvi izbor. U toku je proces u okviru koga ce znati koliko će se starih kandidata vratiti i ove sezone i na osnovu toga će se znati broj slobdnih pozicija i tada će biti poslati ugovori. Ugovore očekujemo krajem janura (prvog meseca) ili do polovine februara (drugog meseca).

Čim budemo dobili ugovore odmah ćete biti kontaktirani sa detaljnim informacijama za ulazak u proceduru.

Ukoliko bude kandidata za koje ne stigne ugovor, ti kandidati će takođe biti obavešteni o tome putem mejla.

juce stigao mail. pozicija waiter  :uzdravlje:

Offline Blaugrane

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 336
    • View Profile
Re: Belgrade Interview - Uniworld - Season 2016
« Reply #3 on: 12/January/2016 »
ja dobio kao prvi izbor Bar Chef.... dalje cemo viditi

Offline pp83zr

  • Registered
  • *
  • Posts: 101
    • View Profile
Re: Belgrade Interview - Uniworld - Season 2016
« Reply #4 on: 12/January/2016 »
Dobro je ...vi koji ste isli preko Ferona ste super brzo dobili ugovor...samo opet cekanje za sve :D :D s..t :D
ostaje nam samo da cekamo i da se nadamo asap  :)

Offline aurorra

  • Registered
  • *
  • Posts: 2
    • View Profile
Re: Belgrade Interview - Uniworld - Season 2016
« Reply #5 on: 24/January/2016 »

Takodje dobila mail , da sam prvi izbor itd.
Sad ide ono naaaaaaaaajgore, sto najvise mrzim... cekanje :( no, ok... nadam se sto pre da zaplovimo svi, pa mozda nas i pobacaju na isti brod  :-))))' :plovim: :-))))'

Offline Dropkick Murphys

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 38
    • View Profile
Re: Belgrade Interview - Uniworld - Season 2016
« Reply #6 on: 05/February/2016 »
Stigao mejl iz Ferona u kome javljaju da je Kompanija Uniworld ove godine imala vrlo visok procenat returnig crew-a pa je broj novog osoblja za početak sezone smanjen.

U ovom trenutku ne mogu da garantuju dobijanje zaposlenja za kompaniju Uniworld u ovoj sezoni.  :pop1: oT :smack:
 
 

Offline Nick_85

  • Registered
  • *
  • Posts: 17
    • View Profile
Re: Belgrade Interview - Uniworld - Season 2016
« Reply #7 on: 06/February/2016 »
ja odradio sezonu 2015,dobio ugovor na brodu za 2016,juce me zovu da sam stavljen "on hold",ne znaju kada cu biti pozvan,nidje veze :pop1:

Btw svima je vec javljeno ko je dobio koji brod,samo se ceka na datum ukrcaja...

Offline fila666

  • Registered
  • *
  • Posts: 8
    • View Profile
Re: Belgrade Interview - Uniworld - Season 2016
« Reply #8 on: 08/February/2016 »
eto da javim radim vec 5 godina za uniworld dosta ljudi je vec dobilo datume ukrcaja a dosta jos nije dobilo nista neki stari su doili da ssu na holdu tak da treba jos malo sacekat i nadat se ja 16.3 empress sretno ljudi :uzdravlje:

Offline Dropkick Murphys

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 38
    • View Profile
Re: Belgrade Interview - Uniworld - Season 2016
« Reply #9 on: 26/September/2016 »
Nisam dugo bio na forumu,iz raznoraznih razloga,uglavnom opravdanih(nedostatak interneta,tj nemogucnost pristupa,tamo gde sam bio,zdravstveni razlozi,nedostatak onoga sto bih imao za napisati)mada se mogu pronaci i neopravdani razlozi poneki,kao mozda nedostatak volje da se potrudim i javim,uprkos tim opravdanim razlozima.......Ali,pre svega,nije bilo sta za napisati.....

Kao sto napisah,nakon "polozenog"intervjua za Uniworld,Feron,Beograd,januar(prvi mesec) 2015-te,javljeno je da ima puno returning crew-a,i da od zaposlenja za tekucu sezonu nema nista........ oT

U medjuvremenu sam bio i jedan ugovor na kruzeru,opet,iako sam mislio da vise moja noga nece krociti na kruzer,radio u inostranstvu na "crno" i sto-sta nesto,sve cekajuci poziv za recne i polazucu nade u to................Kao prvu opciju.....

Sad sam trenutno u Srbiji,i razmatram opcije za dalje :hmm:.......Vracati se na kruzer,ici negde "preko",na kopno,Evropa,S.Amerika,ili cekati taj famozni recni.........

I delimicno sam dobio bar neke odgovore,tj smernice......

Kontaktirao sam Feron,u vezi Uniworlda.........

Rekli su mi,parafraziram,da se skoncetrisem na druge stvari,jer je potraznja za reku jako mala,da posle napada u Parizu nema potrebe za novim kadrovima,da je sve manje gostiju,i da je zbog slabe sezone na reci,i zbog nemanja potrebe za novim kadrovima,situacija takva da se na recne brodove vracaju samo vec zaposleni,nove ne zovu.........  :pad:

I naravno,standardni odgovor,da ako se javi potreba za novim kadrovima(sto se meni cini kao jako tesko u nekoj skorijoj buducnosti,bar za sledecu sezonu,a opet cekati jos godinu,nakon vec jedne godine pazuiranja -nije bas pametno-zbog toga je moja noga opet krocia na kruzer,kako ne bih cekao)oni koji su prosli intervjue vec,ce ,naravno ,biti prvi pozvani.......

Kako sam ja razumeo ,i rezonovao,jedno veliko nista.........Prosli smo intervjue,nece biti poziva nekog skorijeg............Da li ce se situacija promeniti za par meseci,dok ne pocne nova 2017 sezona,i pozivi,ne znam........ :nono:

Eto,ja toliko,cisto daq obavestim one koji jos uvek cekaju..............

Ne zelim nikom da ubijam nadu,nada umire poslednja,vec samo zelim da informisem,onako kako su mene informisali.....

Ovim,oper ne zelim da dam bilo kakvu negativnu konotaciju onome sto Feron radi,njima svka cast,i nemam zamerki.cisto ako i oni ovo citaju.........Ljudi rade korektno,zakazu intervju,urade sto je do njih,meni bar korektno,uredno,i azurno odgovaraju na pitanja i mejlove......

A top sto kompanije gomilaju kadrove na cekanju,i sto smo prinudjeni da i mi cekamo i grickamo nokte,to je druga prica........ :waiting:

Meni je recni prioritet,ali se definitivno okrecem drugim stvarima,trenutno ciljam kopno,mogu se vratiti i na kruzer,mada mi je malo muka od svega toga-oni koji su bili,znaju sta pricam...a ako i kada stigne poziv za recni,odlucicu u zavisnosti od situacije koju budem imao tada.......

Iskreno,nadam se tom pozivu,cisto da imam jos jednu opciju vise,ali,vidite i sami,vi koji cekate kako ide.......

Eto,vezano za ovu temu,ja rekoh,tj napisah,ono sto je meni receno.........

Offline jamurash

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 224
    • View Profile
Re: Belgrade Interview - Uniworld - Season 2016
« Reply #10 on: 13/December/2016 »
Nakon prolaska intervjua dobio sam ovaj mail,tacnije kopiracu moju celu prepisku sa Uniworldom pa vi vidite kakva je to kompanija lol!!

Thank you for taking the time for the interview with Uniworld.

After careful consideration, I regret to inform you that we do not have any suitable position for you for the season 2016.

I would like to thank you for your interest in Uniworld and wish you success in your future endeavours.

To stay in touch with us, you can follow our Facebook page "Inside Uniworld".

Kind regards

Agnieszka Wojciechowska / Employer Branding and Recruiting Coordinator

Moj odgovor:
Thank you for your mail, so just to clarify  this is definitely and if I want to apply for season 2017 I must go thrue interview again? Or I dont even have a chance for season 2017?

Njihov odg:

You can try to apply next year for the season 2017 (around November - December), we will have your evaluation from the interview from this year, but we will need an updated application.

to je bio februar,onda joj pisem u oktobru...

Dear Agnieszka, we spoke in February  about hiring  on one of your ships and you told me to contact you back. At the moment we are working on one of the TAUCK ships and we are finishing  season on November  10 so I would like to ask you do you have any information regarding  us two for next season or maybe you have some open position during Christmas  time?

I onda ovo mi odgovaraju :
hank you for your e-mail. We appreciate your trust in our company.

Unfortunately the number of employees outside of EU / Switzerland that Uniworld can hire is limited by a quota, which we have reached and will not be able to proceed with your application until further notice (even with a visa).

I am sorry that I do not have better news.

We wish you all the best in your future endeavours!


Znaci zesca za*****ancija.....nek im je sretno...zabole me za njihovu kompaniju.