Author Topic: Koliko dugo se ceka na odgovor safe cruise agencije?  (Read 3628 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline dj oks

  • Registered
  • *
  • Posts: 8
    • View Profile
Pre oko 48 sati sam poslao CV i propratno pismo za prijavu safe cruise agenciji ali jos nisam dobio odgovor.
Koliko se obicno ceka ?
Iz nekih postova na forumu sam video da su odgovorili u roku od 24 h pa sam se zabrinuo.

Offline Dropkick Murphys

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 38
    • View Profile
Ne treba da panicis,oni su sada verovatno prebukirani prosto,idu intervjui za recne,spremaju intervjue i za kruzere.Verovatno ce ti odgovoriti mozda sutra,a mozda najverovatnije u ponedeljak.......

U svakom slucaju,mozes ih pozvati na telefon,ili opet poslati mejl........Ali svakako sacekaj ponedeljak,recimo......Verovatno su prezauzeti,jer dolaze im ljudi u ofis,salju mejlove svi,to je neka moja pretpostavka..Bez panike samo.....

Offline Stiv

  • Registered
  • *
  • Posts: 41
    • View Profile
Re:
« Reply #2 on: 16/January/2016 »
Nazovi i reci da si poslao email i reci za koju si se poziciju prijavio, njih svaki dan čeka po 100 novih mejlova, šanse da sve pregledaju i da im bas ti zapadnes za oko su male.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk


Offline dj oks

  • Registered
  • *
  • Posts: 8
    • View Profile
Odgovorili su danas, hvala :)

Offline Sail194

  • Registered
  • *
  • Posts: 7
    • View Profile
Re: Koliko dugo se ceka na odgovor safe cruise agencije?
« Reply #4 on: 29/February/2016 »
Meni su odgovorili dan posle. Ali zato sada cekam vec mesecima da mi jave da li su nasli poziciju za mene i kada krece intervju. Verovatno cu cekati godinama  :yahoo: imam takav osecaj. Najverovatnije da cu upisati neki kurs za konobara i kurs engleskog da dobijem diplomu naprednog znanja. Valjda ce me onda malo pozvati.  :banana:

Offline Stiv

  • Registered
  • *
  • Posts: 41
    • View Profile
Re:
« Reply #5 on: 03/March/2016 »
Sail

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk


Offline Stiv

  • Registered
  • *
  • Posts: 41
    • View Profile
Re:
« Reply #6 on: 03/March/2016 »
Ako hoćeš mogu ti na mail ja poslati propratnog materijala za konobara, ako imaš iskustva na toj poziciji pa da puca za bolju poziciju na brodu. Al ja sam upravo bio na intervjuu tako da ta pozicija neće biti otvarana skoro jer nas je bilo 30ak

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk


Offline Sail194

  • Registered
  • *
  • Posts: 7
    • View Profile
Ja sam aplicirao za asistenta konobara ali verovatno i njih ima previse. Ne znam za kakav posao mogu da apliciram a da ga nije toliko tesko dobiti i gde ne treba mnogo iskustva?! A da to nije ciscenje palube i pranje klozeta  :hmm:

Offline Stiv

  • Registered
  • *
  • Posts: 41
    • View Profile
Re:
« Reply #8 on: 04/March/2016 »
Buffet steward, primaju ih na sve strane, to je ulazna pozicija. Ja sam prošao za assistant waiter i sad čekam još jedan Skype intervju sa head office-om iz Miami-ja ako ne grešim pa cu tek onda za sigurno znati da li sam prošao za tu poziciju. Moraš imati dosta znanja o internacionalnim jelima, vinima i pićima...

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk


Offline Sail194

  • Registered
  • *
  • Posts: 7
    • View Profile
Ok Stiv, hvala ti na informacijama  :uzdravlje:
I srecno na sledecem intervjuu!