Author Topic: Da li je istina da je za bar waiter-a od ove godine plata fixna?  (Read 6345 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Bosanceros

  • Registered
  • *
  • Posts: 63
    • View Profile
Evo da se i ja malo ukljucim u temu. Vratio sam se sa Star-a pre tri nedelje i mogu da vam potvrdim tacnost ovih izjava. Od prvog januara je krenulo probno na nekim brodovima. Na staru nije  fiksna ali bice uskoro . Brod krece u oktobru za Austaliju i bice all inc.  Po infomacijama koje smo dobili od menadzmenta plata ce biti koliko ja znam za moju poziciju 2500. Fazon je skoro isti kao sada. Imas potpisan ugovor na minimalac 1338 , ali svaki ti kruz izadje 500 do 550 dolara gratuditi (posto nema potpisa, i extra tipa) tako da mesec sada  na Karibima izlazi 2800$$$ . Sto se tice posla to je druga stvar!!! Mislim da je Bar Department izgubio svaku car. Vise nismo Bartenderi ili bar waiteri nego ROBOTI. Raditi u Americi i na all incll. brodovima je uzas. Gosti piju od momenta kad udju do momenta kad izadju. Stalno su nezadovoljni , drze dva pica u ruci i traze ti trece. skoro svaki dan se zale!!!.
Radi se 12 do 14 sati , kad smo trazili od menadzmenta pomoc da nam dovedu jos osoblja ,rekli su da nas ima dovoljno i da budemo srecni sto nam ne uzmu jos nekog.

Offline natal

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 877
    • View Profile
Meni je ok bio all inclusive. Bar si nonstop busy. :)

Offline harlemultras

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 33
    • View Profile
Pozdrav. Moze malo info o ncl i bar dep.
Kolike su place za bar supervisora ili head bartendera nezndm sta imaju oni ....koliko se radi jrli ims ko da je bio na toj poziciji ili takoder zs assistant bar mensgera. Jeli moze ko pomoci sa kojom info o tom.

Offline PolarBear

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 38
    • View Profile
  • Company: TUI
  • Job Title: Bar Steward
Na Mein Schiff floti , je isti princip . All Inclusive ,no ne samo za pice  nego i za hranu i za masaze i dosta jos nekih drugih stvari .
I da radio sam kao konobar za fixnu platu  :waiting:
Life is what you make it !!

Offline Username

  • Registered
  • *
  • Posts: 15
    • View Profile
  • Country: Bosnia
  • Recruitment Agency: Zagreb Employment
  • Job Title: Waiter, interested in Bartender
Ja sam prosao isto za Bar waitera i fiksa je plata, u ugovoru pise 1375 + comissions ,zadovoljan sam jer prvi put idem na kruzer