Author Topic: Junior stateroom stewardess na NCL?  (Read 10150 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline yasstee

  • Registered
  • *
  • Posts: 2
    • View Profile
Junior stateroom stewardess na NCL?
« on: 19/January/2016 »
Jutros sam dobila mail od Sinise,na NCL traze junior stateroom stewardess,ugovor na 36 nedelja,plata 1200$. Neko bio? Ovih dana bi trebala imati skype razgovor,sad da li sa njima ili iz ncl ne znam.  :embarrased:

Offline Armagedonman

  • Registered
  • *
  • Posts: 15
    • View Profile
Re: Junior stateroom stewardess na NCL?
« Reply #1 on: 22/January/2016 »
Meni je intervju odložen za utorak.

Srećno i tebi :D

Jel si bila nekad na brodu?

Offline JecaPereca

  • Registered
  • *
  • Posts: 1
    • View Profile
Re: Junior stateroom stewardess na NCL?
« Reply #2 on: 23/January/2016 »
Zdravo, ljudi  :wave:

Pre desetak dana sam imala intervju za ovu poziciju i prosla sam!  :yeah: Uradila medical i ostale sitnice koje su mi trazili, sada cekam da mi jave termin za intervju u US ambasadi.  :party:

Srecno!!!!

Offline yasstee

  • Registered
  • *
  • Posts: 2
    • View Profile
Re: Junior stateroom stewardess na NCL?
« Reply #3 on: 26/January/2016 »
Danas mi je bio skype interview pa evo napisat cu svoje iskustvo,mozda nekome pomogne. Pocelo je opusteno,jedna prelijepa dama sa kojom sam imala interview pokusala je poceti opusteno dakle sa pitanjima kako sam i slicno. Zatim prelazi na stvar dakle pitanja:da opisem svoj radni dan odnosno ciscenje od ulaska u sobu do izlaska,zatim da li sam imala neke teske goste koji su mi ostali u sjecanju,koliko sam soba cistila u svojoj smjeni,da li sam radila vecernju smjenu,postupak u vecernjoj smjeni u sobi,ja mislim da je to to otprilike.Ja nisam briljirala,valjda trema,prvi razgovor i tako.. ali eto. Puno srece svima i nadam se da ce nekome pomoci  b00/

Offline Nostalion

  • Registered
  • *
  • Posts: 60
    • View Profile
Re: Junior stateroom stewardess na NCL?
« Reply #4 on: 05/February/2016 »
Prosao sam intervju, sad preostaje medikal i visa. Da li je neko vec dobio datum ukrcaja ?

Offline markanbg

  • Registered
  • *
  • Posts: 2
    • View Profile
Re: Junior stateroom stewardess na NCL?
« Reply #5 on: 06/February/2016 »
Ja znam par njih sto su prosli intervju,ali tek sad smo poslali medical i papire za viziranje,mada ovi iz agencije su rekli da ce brzo ukrcaj,i da su neki sto su predali papire pre par nedelja dobili datume za ukrcaj,treba im ljudi za ovu poziciju.

Offline Dropkick Murphys

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 38
    • View Profile
Re: Junior stateroom stewardess na NCL?
« Reply #6 on: 09/February/2016 »
Junior stateroom steward/ess............

Kakav je job description?

Da li je to sobar/ica,ili asistent sobara?

Plata(1200 usd) je isuvise mala da bi to bio posao sobara,pre ce biti da je nekakav asistent(plata odgovara paltama asistenata).

Razne kompanije imaju razlicite nazive za iste pozicije........Npr,Princess ima junior waiter,koji  ipak nije konobar,vec asistent konobara u diningu.......Opet,neki hoteli,na kopnu doduse,imajupoziciju junior steward i on jeste sobar,a ima i head steward,on je kao floor supervisor........

Zato pitam sta je u stvari junior staterrom steward/ess?..Rekao bih asitent......

Offline Nostalion

  • Registered
  • *
  • Posts: 60
    • View Profile
Re: Junior stateroom stewardess na NCL?
« Reply #7 on: 10/February/2016 »
Pomocnik a ne glavni sobar.

Offline Aleksander_Su25

  • Registered
  • *
  • Posts: 1
    • View Profile
Re: Junior stateroom stewardess na NCL?
« Reply #8 on: 16/February/2016 »
yasstee, imao sam intervju isto 26. 1. i prosao sam, dobio sam posao, sve resio, sad cekam samo datum ukrcavanja, da li je neko vec dobio datum?  :plovim:

Offline Nostalion

  • Registered
  • *
  • Posts: 60
    • View Profile
Re: Junior stateroom stewardess na NCL?
« Reply #9 on: 19/February/2016 »
Imao sam 29, isto cekam datum, da li vam jave nakon slanja medikala da su ga dostavili kompaniji ?

Offline Dropkick Murphys

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 38
    • View Profile
Re: Junior stateroom stewardess na NCL?
« Reply #10 on: 19/February/2016 »
Ukrcaji za NCL ce biti u martu i aprilu,za sobare i asistente,po recima Sinise,i Antonele......

Offline Dropkick Murphys

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 38
    • View Profile
Re: Junior stateroom stewardess na NCL?
« Reply #11 on: 01/March/2016 »
Moj prijatelj upravo mi javio da je dobio mejl od EP-a,ide na NCL ,brod Epic sad u subotu 06.03.2016......

On medjutim kaze da ide kao sobar,dakle,ne kao pomocnik,vec kao sobar,i da mu je na intervjuu receno da ce raditi sam,da nece imati pomocnika,tako da ne bih ulazio u tu organizaciju rada na NCL-u.....

Da li sobari imaju asistente,ili nemaju,da li je junior stateroom steward,pomocnik,ili ne....Ne znam,nisam ulazio u detalje...Ja cekam recne,do poziva cu raditi u USA u hotelu,tako da samo prenosim informaciju vezanu za temu....

Veceras mu je javljeno dakle,da se 6-og ovog meseca ukrcava na Epic.....Sutra ce dobiti kartu i LOE......Nije mi pomenuo platu,duzinu ugovora,osim da je potvrdjen ukrcaj.

Vizu nije vadio,jer mi je vazeca jos uvek.....

Intervju je radio preko skajpa,pre oko jedne sedmice........

Eto,to je sve sto znam,pa da prenesem......

Offline murgavi92

  • Registered
  • *
  • Posts: 297
    • View Profile
Re:
« Reply #12 on: 01/March/2016 »
O falim te Boze neka je neko dobio ukiselih se cekajuci. Nadam se da cemo uskoro i mi sto cekamo.

Sent from my SM-A300F using Tapatalk


Offline Nostalion

  • Registered
  • *
  • Posts: 60
    • View Profile
Re: Junior stateroom stewardess na NCL?
« Reply #13 on: 01/March/2016 »
Da li neko ko je imao intervju i poslao lekarski za ovu poziciju, dobio bilo kakve informacije sto se tice ukrcaja ili svi dalje samo cekaju ?

Offline Nostalion

  • Registered
  • *
  • Posts: 60
    • View Profile
Re: Junior stateroom stewardess na NCL?
« Reply #14 on: 23/March/2016 »
Drugar mi je poslao medikal 3-4 Februara, pre 2 dana je dobio datum za ukrcaj, 2 April, NCL JEWEL.