Author Topic: Junior stateroom stewardess na NCL?  (Read 10233 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline donshone

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 151
    • View Profile
  • Country: Serbia
  • Company: N/A
  • Recruitment Agency: N/A
  • Job Title: N/A
Re: Junior stateroom stewardess na NCL?
« Reply #30 on: 04/September/2017 »
Moze li mi neko pomoci otisao sam na NCL sajt kompanije da apliciram za posao i registrovao sam se i pise ulogovati se ulogovao sam se ali pise invalid username or password,

ne znam zasto na glavnom sajtu kompanije sve sam uredno ulogovan ali kad odem na carrers pise invalid username  or password,mislio sam da treba da mi stigne potvrda na mejl da potvrdim registraciju ali nista ne stize,ne znam u cemu je problme.

Offline BUNTOVNIK

  • Registered
  • *
  • Posts: 29
    • View Profile
Re: Junior stateroom stewardess na NCL?
« Reply #31 on: 04/September/2017 »
to je zato valjda da ne mozes aplicirati preko stranu a i da bi aplicirao  sigurno ne bi te zvali govorim iz iskustva  idi  u agencijama kod nas  kouzon  emploment power oni rade sa ncl moras preko agencije  sefe cruise ona radi sa princess

Offline Izgino12345

  • Registered
  • *
  • Posts: 12
    • View Profile
  • Country: Croatia
  • Company: Carnival Cruise Line
  • Recruitment Agency: EP
  • Job Title: Housekeeping
Re: Junior stateroom stewardess na NCL?
« Reply #32 on: 06/September/2017 »
imal ko kakvi pitanja sta ovi pitaju kad imas intervju sa NCL sta cesto nako pitaju oko Junior stateroom stewarda

Offline Mobile

  • Registered
  • *
  • Posts: 454
    • View Profile
  • Country: Serbia
  • Recruitment Agency: Uspinjaca
  • Job Title: N/A
Re: Junior stateroom stewardess na NCL?
« Reply #33 on: 04/June/2019 »
Koliko se ja sećam pitaju ono standardno da se predstaviš, to je početak skoro svakog intervjua, potom pitaju zašto si aplicirao za rad na prekookeanskom brodu, nakon toga pitaju gde si do sada radio, dok si radio kao sobar u hotelu ili gde si već radio da opišeš svoj radni dan kako je izgledao. Takođe, pita da opišeš neku situaciju sa gostima koja je bila teška za tebe, šta se desilo i kako si reagovao. Tokom intervjua te pita kako misliš da izdržiš skoro 9 meseci na brodu koliko traje ugovor na NCL. Ne sećam se šta još pitaju. Sada sam se setio da te pita i da opišeš proces čišćenja kabine, dakle šta prvo radiš kada uđeš u kabinu, šta prvo čistiš, šta nakon toga radiš. Mene je pitala i da opišem kako čistim kupatilo.