Author Topic: Sea Agency Beograd - Jel ima neko iskustva sa ovom agencijom?  (Read 6573 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Maksuzija

  • Registered
  • *
  • Posts: 26
    • View Profile
Pozdrav svima, jel ima neko iskustva sa pomenutom agencijom iz Beograda? Mislim da se regruter zove Dejan.

Offline Dropkick Murphys

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 38
    • View Profile
Ja mislim da Sea agency ne radi vise,to su mi zadnje informacije koje imam o njima,tj o Dejanu...I mislim da Dejan sad radi za SInisu Golca iz Employment Power-a,ili saradjuje sa njim,jer Sea vise ne radi......

Moja licno iskustva sa Dejanom su vise nego nepovoljna.........Mozda si mogao da procitas moj post u Pricama veterana,gde sam rekao da nisam imao nikakva losa iskustva sa agencijama,i naveo sam 3-4 agencije,sa kojima sam saradjivao.....Bez problema....

Medjutim,za Dejana Veljkovica i Sea agency,nazalost,ne mogu da kazem ni jednu dobru rec,i moje iskustvo sa njima je vise nego negativno.....ZAista nemam razloga niti nekog da reklamiram,niti nekom drugom da dajem anti reklamu,ali kao sto rekoh,sa svima ostalima sam saradjivao super,osim sa Dejanom........Izuzetno je neprofesionalan,grub,nepouzdan i bez "slifa" kako se to kaze......

Dosta ljudi je poslao na brod,na Celebrity i na Royal,da ne gresim dusu,i dosta ljudi je zadovoljno njime,ali isto tako,dosta ljudi ima jako jako lose misljenje o njemu,tj pre svega o njegovom radu,nacinu rada,ophodjenju prema kandidatima za posao,metodama rada i sl...

Uostalom,i za druge agencije mozes videti da se misljenja nas sa foruma razlikuju...To je stvar nekog licnog dozivljaja,moje je jako lose....

Dejan je poslao dosta ljudi na brod,ali zaista ne preporucujem nikome da krece sa njim........

Dok sam bio na Celebrity-ju, a i kasnije kadda sam sisao sa broda,ljudi koji su na Celebrity dosli preko njega,a jedan od njih je bio i moj cimer iz kabine,su mi rekli da Dejan ne radi vise.......I sam sam se uverio u to,kad sam kasnije bio u T.C-u u BG-u gde je njegova agencija,gde je pisalo da ne rade vise......

A kasnije sam cuo od ljudi ,da radi,ali ne samostalno,vec sa Sinisom.......Dakle,informacije koje ja imam,Sea ne radi vise,ali to su informacije stare bar godinu dana,tako da bih i to podvukao,mozda se nesto promenilo.......Inace,dok sam radio,Dejan se uglavnom radio sa konobarima,slao je uglavnom konobare......

Moja preporuka je da probate preko drugih agencija,ima ih........

Offline Steva Regal

  • Registered
  • *
  • Posts: 7
    • View Profile
Lepo je Dropkick rekao, svako ima svoje mišljenje i svako je išao nekim svojim putem ka poslu na brodu. Kod mene je pak bilo obratno. Krenuo sam sa Kouzonom jer sam za njih prvo čuo. Loše sam prošao sa njima pa sam onda odlučio da probam negde drugde. Dejan je prema meni bio skroz ok i sve je prošlo relativno brzo. Očekivao sam da će mi tražiti neki novac za njegove usluge, ali se na kraju to nije desilo. Prošao sam intervju i ugrabio poslednji voz za Royal (ubrzo posle toga su odlučili da zatvore vrata za Balkan). Evo za 4 dana završavam drugi ugovor kao stage staff. Između 2 ugovora sam ga posetio u kancelariji i tada je radio normalno, ne znam kakva je situacija sada. Čuo sam i ja da se ne trudi podjednako za sve ljude, ali što se mog slučaja tiče, bio je skroz ok.
Rad sa agencijama je kao kockanje, možeš da izgubiš ali i da dobiješ. Pitanje je samo da li imaš sreće.

Offline nmajm

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 89
    • View Profile
I ja imam samo reci hvale za Dejana. Cela procedura je odradjena maximalno korektno i brzo. I nista nije trazio na ime provizije iako sam ja par puta nudila da ga castim jer je stvarno sve odradio u najkracem roku. Njegovi saveti su mi mnogo pomogli i evo,uskoro idem na 6. ugovor za Celebrity....

Offline preF.

  • Registered
  • *
  • Posts: 2
    • View Profile
Ako neko dodje do korisnih informacija u vezi pomenute agencije,extra bi bilo da objavi na forumu.U ponedeljak cu pokusati da se informisem licno,odlaskom na adresu agencije.Sve novo i interesantno cu napisati...pozdrav!

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
U 8 godina foruma, dovoljno je napisano o njemu, samo treba citati.
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline Aleksandar022

  • Registered
  • *
  • Posts: 2
    • View Profile
  • Country: Serbia
  • Company: CCL / Lüftner
  • Recruitment Agency: Riv.si / Sea-Agency
  • Job Title: Bar
 Neka se moj post kosi sa Dropkick, te cu reci da su moje saradnje sa Dejanom vise nego dobre. Izlazio mi je u susret svaki put, objasnjavao i navodio u pravom pravcu. Pomagao sto se tice nekih pocetnickih koraka jos na prvi ugovor 2016 kada sam na Karnival isao. I svima bi preporucio Dekija jer mislim da je pravi igrac i zeli da pomogne.
Elem, svako ima svoje misljenje i iskustva su razlicita. Ja sam skroz zadovoljan Sea-Agencijom.
Ali informaciju da ne radi vise nisam dobio. Zaista ne znam, a ako budem isao za BG u skorije vreme, skoknucu do Balkanske i proveriti licno da li je jos agencija tamo.