Author Topic: Svajcarske vize za Viking sez 2016 Rajna  (Read 1551 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline stringer

  • Registered
  • *
  • Posts: 45
    • View Profile
Svajcarske vize za Viking sez 2016 Rajna
« on: 24/January/2016 »
Ove sezone umesto nemackih viza, svi koji rade za Viking na reci Rajni dobijaju svajcarske vize umesto nemackih kao prosle sezone... Kompanija aplicira umesto nas kod kantonalnih vlasti...moje pitanje je da li neko ima iskustva sa svajcarskom vizom...od dokumenata su trazili iz vikinga da pored potpisanog ugovora za sez 2016 posaljemo i cv jer je to svajcarska procedura da traze i cv... Ja sam na Vikingu odradio jednu sezonu ovo ce mi biti druga, moje pitanje je da li ce oni tamo u policiji imigracionom sta god proveravati radno iskustvo...sa vikinga ok, ali ostala dva koja sam naveo ako nekako dodju do kontakta ko zna da li ce potvrditi da sam radio po hotelima jer to je sve bilo na crnom... A i ne bas to radno.mesto koje sam naveo... Mislim jbt oni ce dobiti ko zna kolko papira od svih da li je realno da ce to proveravati ili je to kao i uvek jedan papir u moru koji zahteva sama procedura...

Istripovao sam se zbog tog cv-ja, prosle god sve bilo ok, viza sve sezona prosla bila odlicna a od ove vadimo svakcarske vize jer je vikingu tako lakse jer sve to oni odradjuju djuture za sve nas

Offline Vukas

  • Registered
  • *
  • Posts: 93
    • View Profile
Re: Svajcarske vize za Viking sez 2016 Rajna
« Reply #1 on: 26/January/2016 »
Ma to oko CV je da provere koliko si radio za Viking nema šanse da sad proveravaju svako radno mesto izuzev Vikinga.

Offline stringer

  • Registered
  • *
  • Posts: 45
    • View Profile
Re: Svajcarske vize za Viking sez 2016 Rajna
« Reply #2 on: 26/January/2016 »
Ma to oko CV je da provere koliko si radio za Viking nema šanse da sad proveravaju svako radno mesto izuzev Vikinga.
Hvala na odgovoru... ma znam, to je inace jedan od papira koji se mora predati ma ko god aplicirao za vizu... nije to nesto specijalno zbog vikinga ili tako nesto... nego dobio mejl od HRa da posaljem updateovani cv zbog procedure za dobijanje vize, a znam da nemci to nisu trazili pa reko da pitam... oni ce dobiti samo od vikinga na stotine cv nerealno je da se proveravaju svi i sve u njima nego kao sto kazes...  ;D