Author Topic: Zavrsen medical za NCL, Medicina Rada, Novi Beograd omladinskih brigada 104  (Read 2257 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline murgavi92

  • Registered
  • *
  • Posts: 297
    • View Profile
Evo da i murgavi podijeli svoje iskustvo sa vama. Nakon sto sam ih kontaktirao telefonski, sutradan sam se zaputio za Beograd autom. Stizem ujutru u 6, navigacija me dovela tacno pred ustanovu (navigon europe) blizu ima OMV pumpa na kojoj razmjenih evre u dinare, popijem kafu dok sam cekao da se otvore jer rade od 7:00.
Javite se na salter, te vas odmah  posalju u privatnu kliniku da odmah vadite krv, 2100 dinara. Ide vrlo brzo, nije daleko od medicine rada moze cak i pjeske ali preporucujem taxi ili ako ste vec dosli autom. Vracate se nazad u medicinu rada nakon toga Na salteru dajete pasos jedna sestra vam sve fino objasni, dobijete papir sa zaokruzenim brojevima sobama u kojim morate u pregled. Sve ide jako brzo, svi su jako ljubazni i prijatni i sve se zavrsio do 1 sat. Cijena pregleda za moju poziciju Ass Waiter za NCL 91000 dinara, znaci sve ukupno 11000 nesto malo manje od 100eura, ostane i za kafu i cigare haha. Mozete cak ponijeti uzorak mokrace i stolice. E da i nemojte slucajno da jedete strudlu sa makom ili da pijete kafetin tabletu jer ja padoh test na opijate zbog kafetina pa sam morao da ponavljam. Eto toliko nadam se da sam doprinjeo forumu sa svojim iskustvom. Ako neko ima neko pitanje stojim na raspolaganju. Uzdravlje  :party:

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Kakav ti je bio krvni tlak obzirom na konzumaciju kafe i cigareta?  +U+
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)