Author Topic: Steiner intervju za masera  (Read 2264 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Sanycxo

  • Registered
  • *
  • Posts: 1
    • View Profile
Steiner intervju za masera
« on: 27/January/2016 »
30og januara imam intervju za masera, nigde ne mogu da nadjem konkretne informacije, prvenstveno koliko para treba uloziti? Da li se placa obuka u Londonu? Da li zaista moze da se zaradi?  :???:

Offline maritza

  • Registered
  • *
  • Posts: 2
    • View Profile
  • Country: Croatia
  • Company: n/a
  • Recruitment Agency: n/a
  • Job Title: n/a
Re: Steiner intervju za masera
« Reply #1 on: 20/February/2017 »
30og januara imam intervju za masera, nigde ne mogu da nadjem konkretne informacije, prvenstveno koliko para treba uloziti? Da li se placa obuka u Londonu? Da li zaista moze da se zaradi?  :???:

Ćao,

ja bila na razgovoru u Zagrebu, a kasnije dobila detaljnije informacije preko Skypea.

Imaš cca 3 tjedna treninga u Londonu (neplaćeno, zapravo ti njima plaćaš cca 450 funti, koliko se sjećam), kad potpišeš ugovor s njima refundiraju ti avionsku kartu do Londona. Tijekom obuke imaš bespla smještaj i jedan obrok dnevno (dva sam osiguravaš), svaki dan predavanja itd. Ukupno mi je dala cifru nekih 1500 eura koje treba uložiti.

Koliko sam shvatila, plaća se po proviziji, meni je spomenuto nekih 2500 $ / mjesečno (provizija uračunata), i kao, jedan mjesec dobiješ minimum od 800 $ ako baš ništa ne uspiješ prodati.

Ne znam, i ja sam u nedoumici. Voljela bih da mi netko tko je radio da neki konkretniji odgovor  :D