Author Topic: Da li ponijeti laptop i cipele na brod?  (Read 2879 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Flavius

  • Registered
  • *
  • Posts: 93
    • View Profile
Da li ponijeti laptop i cipele na brod?
« on: 28/January/2016 »
Evo ovako, ljubitelj sam elektronike.  :wave: Bez svog laptopa baš i ne mogu, imam na njemu hrpu muzike, filmova, slika.. boravak u kabini (pa makar i kratkotrajan) bez laptopa mi ne pada lako. Mislim, znam da cu u kabini provoditi malo vremena ali opet. Koliko sam švrljao po ovoj sekciji foruma većina tvrdi da se to može kupiti tamo, no čemu bacanje novaca? I kako cu pogledati neki film kada/ako budem imao vremena, osim da na stick ubacim par filmova pa da ga nakačim na novi kupljeni. To je i trošak i manjak multimedijalnog materijala.

E sad, šta se tiće cipela imam svoje u kojima sam radio u hotelu u restoranu (na moru u Hrv.) i koje mi pašu i koje sam sam kupio (tako smo morali).
Dali baš moram kupovati njihove cipele ili mogu ponijeti i svoje? Inaće RCCL kompanija je u pitanju. Dakle, postavljam pitanja s ciljem uštede novca.

Podpitanje:
A što se tiće fenova, zar u WC-u u kabinama nema neko instalirano sušilo? Ili je to u RC kruzerima lako nabavljivo?

Nigdje nisam pročitao gdje vi sušite robu i košulje koju operete? Ima neko posebno mjesto ili?

Offline Princ na belom brodu

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1714
    • View Profile
  • Country: Srbija
  • Company: Carnival Cruise Line
  • Recruitment Agency: Samostalno
  • Job Title: Bivši IT oficir
Re: Da li ponijeti laptop i cipele na brod?
« Reply #1 on: 28/January/2016 »
Laptop - niko ti ne brani da poneseš svoj. -()-
Kupovina novog nije bacanje novaca, jer je duplo jeftiniji nego kod nas. Znači, ako tebi ili nekom tvom treba novi, bolje kupiti "tamo". Ako ti ne treba, preduzetnički um ne bi video bacanje novaca, već mogućnost za profit. ;D

Što se cipela tiče, osnovna stvar koja ti bukvalno i život može spasiti - cipele ti moraju biti slip resistant. Veruj mi, razlika između običnog đona i slip resistant je ogromna, pogotovo ako makar na minut moraš proći kroz galley, običan đon tamo bukvalno kliza kao po ledu.

Nema fenova.

Roba se suši u sušilici, opet postavljaš ista pitanja u više tema... :facepalm:

Offline NVC

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 219
    • View Profile
Re: Da li ponijeti laptop i cipele na brod?
« Reply #2 on: 28/January/2016 »
I to kakva pitanja.  :clapping:

Offline Flavius

  • Registered
  • *
  • Posts: 93
    • View Profile
Re: Da li ponijeti laptop i cipele na brod?
« Reply #3 on: 29/January/2016 »
Hvala na odgovorima, ipak nosim svoj laptop, jer ga nosim svugdje gdje idem boraviti.

Sto se tice cipela znam kako se pod kliza u kuhinji, nemali broj puta sam vidio kako se netko poskliznuo. Buduci da ne znam kakav je pod tamo bolje kupiti te slip resistant, nadam se da ih ima na brodu.

I hvala na odgovorima, znam da su vama veteranima ova pitanja glupasta, ali meni svaka sitnica od informacija dobro dodje. ;)

Offline Dropkick Murphys

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 38
    • View Profile
Re: Da li ponijeti laptop i cipele na brod?
« Reply #4 on: 29/January/2016 »
Za svaki slucaj ,kupi slip resistant cipele ovde dok si kuci,pa ih ponesi tamo.