Author Topic: Mexico City airport  (Read 2649 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline OPEL CS

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 138
    • View Profile
Mexico City airport
« on: 29/January/2016 »
jel ima neko informacije o ovom aerodromu ???  jel leteo neko nekad preko njega ??

Offline murgavi92

  • Registered
  • *
  • Posts: 297
    • View Profile
Re:
« Reply #1 on: 29/January/2016 »
Ma ko i svaki drugi..kakve tacno informacije lol

Sent from my SM-A300F using Tapatalk


Offline legionnaire007

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1350
    • View Profile
Re: Mexico City airport
« Reply #2 on: 29/January/2016 »
nije nista specijalno ni komplicirano... medutim, grad je katastrofa sto se tice prometa :D
Once a sailor, always a sailor.

Offline OPEL CS

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 138
    • View Profile
Re: Mexico City airport
« Reply #3 on: 29/January/2016 »
ukopali me sa kartom :D  BG - Pariz - Mexico city - Orlando

a imam 5 sati u Mexico city-u pa cisto da vidim dal ima nesto normalno na aerodromu da ubijem vreme :D

Offline legionnaire007

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1350
    • View Profile
Re: Mexico City airport
« Reply #4 on: 30/January/2016 »
Vjerujem da mozes ostaviti prtljagu i otici pojesti nesto naprimjer,  ali ne idi daleko jer guzve stvarno znaju biti gadne u neko doba dana, najcesce ujutro i navecer odnosno kad hrpa ljudi istovremeno putuje na/s posla... Mozda najbolje da prosetas cisto da osjetis Mexico City ali vazne stvari zakljucaj na aerodromu, meni se osobno nista nije dogodilo ali tko zna...
Once a sailor, always a sailor.

Offline OPEL CS

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 138
    • View Profile
Re: Mexico City airport
« Reply #5 on: 30/January/2016 »
ja u mexico city stizem u 4 ujutru a polecem u pola 10, tako da bas nesto nemam ni da vidim . . . zato sam pitao vezano za aerodrom, da znam dal ima nesto normalno ili da se zakucam u neki cosak i da spavam :D

da li moram da pokupim prtljag tamo kao u Americi pa da ga ponovo predam ili ga kupim tek kad stignem u Orlando ???

Offline murgavi92

  • Registered
  • *
  • Posts: 297
    • View Profile
Re: Mexico City airport
« Reply #6 on: 30/January/2016 »


da li moram da pokupim prtljag tamo kao u Americi pa da ga ponovo predam ili ga kupim tek kad stignem u Orlando ???


Mislim da ne trebas ako si na connected flight do zadnjee destinacije da kupis prtljag, bar ja nisam morao kada sam letio za Abu Dhabi pa presjedao u Dohi. Ali pitaj opet tamo kad stignes. Sa srecom :pilot:

Offline OPEL CS

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 138
    • View Profile
Re: Mexico City airport
« Reply #7 on: 19/February/2016 »
evo da napisem nesto malo vise o aerodromu u Mexico city-u :D


procedura je ista kao za SAD, popunjavate onaj papir kad ulazite u zemlju, prolazite imigraciono ( ulazi se sa vizom SAD, meni je bilo odobreno da ostanem 180 dana ), prtljag morate da pokupite pa tek onda idete na sledeci let

ako imate malo vise vremena mozete da uzmete taxi na aerodromu i da posetite grad

aerodrom ima neogranicen WiFi, imaju standove sa punjacima za android telefone na svakih 10 metara ( samsung im sponzor ) , imaju dosta prodavnica, restorana, barova, menjacnica . . . sve u svemu prijatno su me iznenadili , sve pohvale