Author Topic: Kako na Cunard?  (Read 11307 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline chavez86

  • Registered
  • *
  • Posts: 17
    • View Profile
Re: Kako na Cunard?
« Reply #15 on: 01/March/2016 »
Takodje, zato sam zakljucio da verovatno nisam prosao, mada opet ponovaljam sacekacu da mi jave, nada poslednja umire :)

A inace na fb-u je jedan decko postavio mail koji je dobio, ja cu ih postaviti ovde, nadam se da to nije problem.

Kao sto vidite veliki broj ljudi ceka ukrcaj za poziciju buffet steward.









Offline Goran87

  • Registered
  • *
  • Posts: 21
    • View Profile
Re: Kako na Cunard?
« Reply #16 on: 02/March/2016 »
Hvala za info :) Nazalost izgleda da su stvarno popunjeni  oT dobro smo ih zatrpali  :D

Chavez javi ako nesto bude i ne odustaj.. :clapping:

Offline chavez86

  • Registered
  • *
  • Posts: 17
    • View Profile
Re: Kako na Cunard?
« Reply #17 on: 02/March/2016 »
Nema na cemu ;)

Nema odustajanja :)

Javljam sta se desilo...

Offline andrija018

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 11
    • View Profile
Re:
« Reply #18 on: 03/March/2016 »
Pozdrav drugari. Ja sam takodje bio 28. Januara kod Siniše. Posle par dana sam dobio email da sam ušao u sistem Cunard za poziciju Buffet Steward. Onda su mi zakazali telefonski intervju za 8 februar. Intervju sam odradio i rečeno mi je da će mi javiti. Od tada nista.

Poslato sa G620S-L01 uz pomoć Tapatoka


Offline andrija018

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 11
    • View Profile
Re:
« Reply #19 on: 03/March/2016 »
Jutros mi je stigao novi email iz NCL-a da sam u sistemu za asst.waiter i da će me kontaktirati u budućnosti

Poslato sa G620S-L01 uz pomoć Tapatoka


Offline Rocco_Barocco

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 602
    • View Profile
Re: Kako na Cunard?
« Reply #20 on: 04/March/2016 »
Ako ti nije hitno, bolje pričekaj Cunard. Te dvije kompanije defintiivno ne igraju u istoj ligi.

Offline Goran87

  • Registered
  • *
  • Posts: 21
    • View Profile
Re: Kako na Cunard?
« Reply #21 on: 05/March/2016 »
 
Ako ti nije hitno, bolje pričekaj Cunard. Te dvije kompanije defintiivno ne igraju u istoj ligi.
I ja bih radije sacekao Cunard bar po ovome sto sam saznao sa foruma i od ljudi koji su radili za ovu kompaniju..ali je pitanje kad ce da "odmrznu" :airquotes:  oT

Offline Stiv

  • Registered
  • *
  • Posts: 41
    • View Profile
Re:
« Reply #22 on: 05/March/2016 »
Ja sam dobio mail pre 2 dana, da gledaju datume da me ubace na brod na Cunard i da li sam spremio vize i lekarski. Al se neckam jer vijam veću poziciju na Princess-u. U svakom slučaju nije zamrznuto

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk


Offline dado86

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 43
    • View Profile
Re:
« Reply #23 on: 05/March/2016 »
Ja sam dobio mail pre 2 dana, da gledaju datume da me ubace na brod na Cunard i da li sam spremio vize i lekarski. Al se neckam jer vijam veću poziciju na Princess-u. U svakom slučaju nije zamrznuto

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk



pobrko si loncice..mi smo vec  bili prosli intervju  prije tog zamzavanja a oni tek  trebaju da izadju  na intervju

ja sam vec dobio datum

Offline andrija018

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 11
    • View Profile
Re: Re:
« Reply #24 on: 05/March/2016 »
pobrko si loncice..mi smo vec  bili prosli intervju  prije tog zamzavanja a oni tek  trebaju da izadju  na intervju

ja sam vec dobio datum
Jel ides na Cunard za buffet Steward?

Poslato sa G620S-L01 uz pomoć Tapatoka


Offline Goran87

  • Registered
  • *
  • Posts: 21
    • View Profile
Re: Kako na Cunard?
« Reply #25 on: 06/March/2016 »
Dado86 ako mozes kazi nam kako je izgledao intervju i kad je bio..cisto da obogatimo svoje info..ako nije tesko..:) i javljajte ako se nesto desi..

Offline dado86

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 43
    • View Profile
Re: Kako na Cunard?
« Reply #26 on: 06/March/2016 »
Dado86 ako mozes kazi nam kako je izgledao intervju i kad je bio..cisto da obogatimo svoje info..ako nije tesko..:) i javljajte ako se nesto desi..


sto bi mi bilo  tesko?!

intervju je bio 22 decembra...uglavnom,intervju je trebao biti preko skypa ali nakon 20 sek su se pojavile tehnicke smetnje tako da me je odmah nazvala na telefon gdje smo i zavrsili razgovor.intrevju je radila Chloe Mahtani..super djevojka..bila je skroz opustena tako da sam se skoro cijelo vrijeme  osjecao kao da nisam na intervju vec da sam u nekom ne obaveznom razgovoru sa poznanikom..u jednom trenutku me pocela  i bodriti u stilu ma znas ti to 100% itd

odmah na pocetku sam iskoristio djokera i cestitao im 175 rodjendan,pozelio im sve najbolje i tako to jer sam dobro znao da oni  vole ta sranja i ulizivanja...po njenom  glasu sam osjetio  da joj je bilo bas drago...samo s tim sam obavio 50% posla...onda smo presli na  pitanja o zdravlju (imas li dijabetis,pusenje itd itd) ,tetovazama etc
nakon toga  smo presli na glavno jelo...pitanja stvarno nisu teska...jedan forumas je vec napiso pitanja pa cu ih samo kopirati (nadam se da se nece ljutiti)


 1.   Where did you work ?
2.   What was your role ?
3.    Koji je kapacitet restorana ?
4.   Koliko si ljudi posluzivao ?
5.   Sta sam sluzio ?
6.   S koje strane donosis jela ?
7.   S koje strane odnosis jela ?
8.   Koga prvo posluzujes ?
9.   Kako se postavlja sto ?
10.   Na sta trebamo obratiti paznju kada postavljamo sto ?  
11.   Zasto bi tebe izabrali od 10 kadnidata ?
Sta mislis da li je bitnije timski rad ili individualni ?
Da li sam vodja tima ili prepustam vodstvo ?
Da li stres utice na mene ?
Kako se ponasam kada jedan u timu zabusava ?
Najbolja situacija s gostima

Najgora situacijas gostima
Sta znas o Cunard kompaniji ?
Sta ce ti najvise nedostajati ?
Sta ce ti se najvise svidjati na novom poslu ?

kad me pitala za  najgoru situacije ja sam joj fino rekao da sam slucajno prolio sok po gostu...i ona se iznenadila,pozitivno, jer nije valjda ocekivala da cu to reci..njen odgovor je bio u stilu; pa da, svima se desi tako nesto...naravno ja sam se slozio s njom i nastavio da sam ponudio platit troskove ciscenja bla bla  i da je na kraju sve ispalo kako treba...prijatelji ko sto smo i bili...i to je najbitnije kod ovakvih pitanja,da je na kraju sve ispalo dobro
ugl razgovor je trajao otprilike 40 min nakon ceka je rekla da je jako zadovoljna i da sam prosao...nakon toga sam popunjavao papire koje su mi slali..to  sam zavrsio oko 20 januara..od tada  nije bilo nikakve komunikacije sve  do prije nekih par dana kada su mi napokon poslali datum..18 april dubai

ako te jos nesto zanima sto nisam napisao slobodno pitaj

Offline Goran87

  • Registered
  • *
  • Posts: 21
    • View Profile
Re: Kako na Cunard?
« Reply #27 on: 06/March/2016 »
Puno hvala i svaka cast!   :clapping: :clapping: :clapping:

Valjda ce se mrdnuti citav ovaj proces i za nas novopridosle

srdacan pozdrav!

Mirno more  :plovim:

Offline Stiv

  • Registered
  • *
  • Posts: 41
    • View Profile
Re:
« Reply #28 on: 06/March/2016 »
Čestitke dado, ja ću ipak čekati Princess i jaču poziciju

Offline chavez86

  • Registered
  • *
  • Posts: 17
    • View Profile
Re: Kako na Cunard?
« Reply #29 on: 14/March/2016 »
Pozdrav svima, evo proslo je dve nedelje ja jos uvek ne znam rezultate intervjua. Ljudi iz EP-a su mi rekli prosle nedelje da ni oni jos uvek ne znaju nista, da nisu dobili odgovor od ljudi iz Cuarda.

Ja sam aplicirao preko ep-a za poziciju buffet steward, prosao preliminarni intervju jos u novembru, nakon toga su mi rekli da cu imati finalni intervju u narednih 10 dana. To se nije desilo, morao sam da ih zovem i da ih maltretiram sa jednim pitanjem, kada ce biti finalni intervju. U februaru u prepisci sa ljudima iz EP-a vidim da su oni podneli moje dokumente na sajtu jobtrain.co.uk tek 10. februara i taj zahtev su podneli ljudi iz SeaAgency-ja. Znaci maksimalno konfuzna situacija. :D

U medjuvremenu ja sam predam dokumenta na istom sajtu, i nakon nekog vremena odradim intervju sa Ewanom.

I sada se ceka ponovo.

Ukoliko neko ima mail Cunardovog HR-a, bio bih mu veoma zahvalan.